بنگاه مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
بنگاه مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند

معرفی پروژه پست شمیرانات فاز ۴ پرند+ قیمت + ویدیو واحدهای فروشی

 

معرفی پروژه تعاونی پست شمیرانات فاز ۴ پرند

یکی از بهترین و به نام ترین پروژه ها در فاز ۴ پرند پروژه شمیرانات که در قسمت شمالی فاز چهار پرند واقع شده است و از نظر سکونت و حنی سرملیه گذاری در کمترین زمان بیشترین سود را خواهید برد.

این پروژه به دلیل وجود داشتن در بلوار ۲۲ بهمن که هم به فاز ۴ پرند و هم به فاز ۵ پرند دسترسی دارد جزء بهترین پروژه ها محسوب می شود.هم چنین وجود تعداد کم واحد در بلوک ینی در هر بلوک ۶ طبقه کلا در هر طبه ۴ واحد قرار دارد و این مزید بر علت برای خرید آپارتمان در فاز ۴ پرند می گردد.

 

آپارتمان شیک و تمیز در فاز ۴ پرند پروژه شمیرانات که در بلوار ۲۲ بهمن قرار دارد و جزء بهترین مناطق فاز ۴ پرند به حساب می آید.

این آپارتمان دو خواب ۷۸ متری که در فاز چهار پرند شمیرانات قرار دارد بسیار خوتهان و طرفدار دارد به دلیل نزدیک بودن به بلوار جمهوری پرند و بلوار انقلاب اسلامی پرند که به دو طرف بلوار ۲۲ بهمن پرند منهی می شود و لوکیشن مناسبی را برای این پروژه مهیا کرده است.

این پروژه که در فاز ۴ پرند و در قسمت شمالی آن قرار دارد از نظر آب و هوایی پست شمیرانات پرند در بهترین لوکیشن قرار دارد.

هم چنین نزدیک بودن بزرگترین درمانگاه شبانه روزی در فاز ۴ پرند پروژه پست شمیرانات پرند از مزیت های قابل توجه این پروژه است که هم جوار با درمانگاه سلام فاز ۴ پرند می باشد.

و این مزیت ساکنین را از نظر درمانی کاملا تامین می کند و هم چنین نزدیک بودن به پروژه کوزو ۵ یا شهرک آفتاب که به تنهایی خودش یک شهرک محسوب می شود و از نظر امکانات در رفاه کامل به سر میبرد مزید بر علت خرید آپارتمان در فاز ۴ پروژه شمیرانات می باشد..

 

مطالعه این مقاله
پرند فاز ۴ شمالی پروژه شهران

 

املاک پرند و قیمت آپارتمان در فاز ۴ پرند پروژه تعاونی شمیرانات از لحاظ سرمایه گذاری جزء پیشنهادات ویژه تیم مشاورین املاک مسعود پرند می باشد که سود برد برد را برای شما و آیندگانتان تامین می کند.

فاز چهار پرند از قسمت شمالی آن به وسیله پلی که در حال احداث است به فاز شش شمال پرند یعنی قسمتی که پروژه غدیر(۸۸هکتاری) و پروژه کوزو شش وجود دارد متصل می شود که این مزید بر عات سرمایه گذاری در فاز ۴ پرند به خصوص پروژه شمیرانات فاز ۴ پرند می باشد

 

 

برای داشتن یک خانه در پرند که از نظر امکانات رفاهی و هم چنین نقشه ی داخلی زیبا پیشنهاد ما پروژه شمیرانات فاز ۴ پرند است که از نظر ویو بیرونی بسیار شیک و دارای محوطه سازی عالی می باشد هم چنین در جوار این آپارتمان مکان مناسبی برای پیاده روی و ورزش تعبیه شده است که بسیار برای سلامتی مفید است..

از نظر رفاهی نیز پست شمیرانات فاز چهار پرند در منطقه خوبی واقع شده است که به بازارچه های مختلفی دسترسی دارد به طور مثال به بازارچه ای محلی در خود منطقع فاز ۴  پرند و هم چنین به بلوار جکهوری و پاساژهای موجود در این بازار و دسترسی شمالی به پاساژ های سی و پاساژ پرند مال از ویژگی های خرید آپارتمان و سکونت در این پروژه می باشد.

 

در فاز ۴ پرند پست شمیرانات نسبت به بقیه پروژه ها از طرفداران بیشتری برخوردار است زیرا در بلوار ۲۲ بهمن پروژّ های خیلی کمی وجود دارد قسمت فاز ۴ شمال پرند که از یک سو به بلوار ۲۲ بهمن منتهی می شود تعداد کمی پروژه در این بلوار که اصلی ترین بلوار فاز ۴ ورند به حساب می آید وجود دارد

مطالعه این مقاله
پرند فاز 4 شمالی پروژه میثم نهاجا

این بلوار که مرز بین فاز ۴ پرند و فاز ۵ پرند می باشد طرفداران زیادی دارد زیرا در قسمت دیگر بلوار ۲۲ بهمن پرند فاز ۵ پرند و پروژه عظیم مپسا ۵ قرار دارد و بیشتر واحدهای آن هنوز غیر تحویلی هستند و آینده ی بسیار خوبی را پیش رو دارند

 

از مزایای پروژه پست شمیرانات میتوان به مدیریت بلوک و هم چنیت تعداد بلوک های هم جوار این واحدها اشاره کرد که بسیار کم هستند و این آرامش و امنیت بیشتری را برای ساکنین فراهم کرده است.

مدیریت بلوک پست شمیرانات فاز چهار بسیار عالی و قابل تقدیر می باشد زیرا در محیط اطراف بلوک دوربین مدار بسته به کار رفته که از سرقت خودروها و منازل بسیار محفظت می کند.

 

فاز ۴ پست شمیرانات پرند دارای مدیر بلوک های بسیار توانمند هستند که این خود باعث امنیت خاطر برای خرید آپارتمان در این پروژه شده است زیرا زیبا سازی محوطه اطراف بلوک ها اهمیت زیادی برخوردارند و به زیبا سازی و حتی قیمت منطقه تاثیر زیادی می گذارند.

این واحد ها دارای پارکینگ مسقف هستن که تمام محوطه پارکینگ و ورودی و راه پله ها و آسانسور توسط پرسنل مجرب تمیز و پاکسازی می شوند و عاری از هر گونه میکروب و ویروس می شود که این نشان از درایت ساکنین و مدیریت بلوک می باشد.

برای مشاوره در زمینه خرید و فروش در پروژه پست شمیرانات فاز ۴ پرند و به طور کلی پروژه هایی که در فاز چهار پرند قرار دارند می توانید در ساعات کاری از ما مشاوره رایگان بگیرید و برای مشاوره خصوصی که دکتر مسعود مرادی به صورت تخصصی برای خرید ملک چه برای سکونت و چه برای سرمایه گذاری با رزرو وقت از طریق سایت املاک پرند می توانید از ایشان به صورت کاملا حرفه ای برای یک خرید مطمئن کمک بگیرید.

مطالعه این مقاله
معرفی پروژه میثم نهاجا فاز ۴ پرند
‫۰/۵ ‫(۰ نظر)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: اخطار: محتوای این سایت تحت قانون کپی رایت گوگل قرار دارد!!

تماس با ما