بنگاه مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
بنگاه مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
خرید خانه در پرند

راهنمای خرید خانه در پرند

راهنمای خرید خانه در پرند

املاک پرند یکی از مشاورین برتر املاک در زمینه فروش و خرید آپارتمان در پرند می باشد. باید در نظر داشت با توجه به اینکه قیمت آپارتمان در پرند بسیار مناسب می باشد، سرمایه گذاری در این محیط می تواند گزینه خوب برای کسب درآمد باشد. گفتنی است که املاک پرند با استفاده از تجربه و تخصص ۲۰۰ مهندس و پیمانکار داخلی و خارجی راه اندازی شده است تا این پروژه کاغذی به یک نمونه عملی خاص و منحصر بفرد تبدیل شود.

با توجه به اینکه شهر پرند یک شهر نو و تازه می باشد، املاک پرند نیز با در نظر گرفتن اخرین متد و اصول شهرسازی پایه ریزی شده اند. برخی از پروژه های این شهر همچون کوزو و کیسون دارای متقاضیان خارجی بسیاری می باشند. از سال ۸۶ زمانیکه کلنگ املاک پرند به زمین خورد تا به امروز قیمت خانه ۱۰ ها برابر افزایش یافته است، این افزایش قیمت ها که در طی ۴۰ سال گذشته بیش از ۲۰۰۰ درصد می باشد، نگران کننده به نظر می رسد. با این حال قیمت آپارتمان در پرند بسیار مطلوب بوده و از همین رو خرید آپارتمان در پرند می تواند در دراز مدت یک سرمایه گذاری مطمئن باشد.

املاک پرند طی چند فاز در مجموعه مسکن مهر این شهر در حال راه اندازی و ساخت می باشند. با گذری بر آمار جمعیت تهران متوجه می شویم در طی ۲۰ سال گذشته جمعیت استان تهران ۱۰ برابر بیشتر شده و حدود ۳۰ میلیون نفر است. با این توصیفات، به دلیل وضعیت کسب درآمد و موقعیت خوب برای تحصیل پیش بینی می شود که در آینده نیز جمعیت پایتخت چندین برابر شود لذا خرید آپارتمان در پرند می تواند دغدغه خیلی از خانواده ها را برطرف کند.در فاز ۵ و ۶ پرند به دلیل نزدیک بودن به تهران، شرایط زندگی بهتر می باشد.

مطالعه این مقاله
قطعی گاز کارخانجات سیمان در زمستان / منتظر افزایش دوباره قیمت ها در زمستان باشیم؟

گذری بر جمعیت پرند و قیمت آپارتمان در پرند:

اعداد و ارقام نشان می دهند که میانگین سرعت رشد جمعیت در پرند حدود ۲۰ برابر میانگین شهر های دیگر است. قیمت آپارتمان در پرند از سال ۸۸ که به صورت جدی ساخت آن آغاز شد، دچار تغییرات و بروزرسانی هایی گردید اما این مورد به نسبت رشد قیمت در کشور نوسانات کمتری داشته است. مسکن مهر پرند از ابتدا با ارائه ۹۶ هزار واحد معرفی شد که پس از مدتی طی رایزنی های بسیار این مورد به ۹۰ هزار کاهش یافت. از این تعداد هم اکنون ۷۰ هزار واحد تحویل داده شده اند و حدود ۹ هزار واحد نیز آماده تحویل می باشند. به همین دلیل قیمت آپارتمان در پرند با این حجم عرضه، مناسب است.

در نظر داشته باشید که اکثر پروژه های مسکن مهر پرند به جز کیسون، صدرانو و اساس گسترش شهر تا پایان امسال به اتمام خواهند رسید لذا پیش بینی می شود که املاک پرند از سال آتی رشد بسزایی داشته باشند و خرید آپارتمان در پرند بسیار متقاضی به سمت خود جلب کند.

برای املاک پرند هم اکنون مرحله ساخت به اتمام رسیده است اما بعضا منتظر انشعابات و فراهم سازی بستر زیرساخت می باشند. پیش بینی می شود که برای ۲۲ بهمن سال جاری بتوان از واحد های سه فاز ۴، ۵ و ۶ بهره برداری نمود.

تنها گزینه منفی که خرید آپارتمان در پرند را با چالش روبرو ساخته است، این مورد می باشد که در برخی از پروژه ها، سهامداران هزینه سهم خود را با تاخیر پرداخت می نمایند و همین امر موجب به تاخیر افتادن زمان تحویل می گردد.

مطالعه این مقاله
وام مسکن مهر پرند

آشنایی با موقعیت مکانی املاک پرند :

مسکن مهر پرند از لحاظ بعد مسافت با تهران همانند مسکن مهر پردیس است. اما این مورد با املاک پردیس تفاوت اساسی دارد، به این شکل که املاک پرند با هدف سرمایه گذاری در این منطقه واحد ها را خریداری نموده اند، حال آنکه در پروژه پردیس غالب خرید ها برای سکونت می باشد.

تجربه نشان داده است که متقاضیان سکونت، اقساط خود را به موقع پرداخت می کنند و در این مورد سرمایه گذاران دارای بدقولی های فراوانی هستند. با توجه به ارقامی که توسط مدیر عامل پروژه پرند اعلام شده است، حدود ۱۳ هزار واحد توسط دلالان در این مجموعه خریداری شده که برای سرمایه گذاری از ارائه واحد ها اجتناب می نمایند. البته گفتنی است که بانک مسکن برای این افراد جریمه ای در نظر گرفته است و سود وام های بانکی را از ۴ به ۱۸ درصد افزایش داده است.

با توجه به اینکه قرار است بزرگراهی از سمت پرند به سوی آبیک احداث گردد، قیمت املاک پرند با توجه به سهولت دسترسی به آن افزایش چشم گیری خواهد داشت. این مجموعه ظرفیت جمعیت ۵۰۰ هزار نفر را دارد که در حال حاضر ۱۴۰ هزار نفر در آن ساکن می باشند.

هم اکنون همانند املاک پرند پروژه های دیگری به رئیس جمهور و وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد شده است که در طی آن حدود ۲۰۰ هزار واحد مسکونی تا سال ۱۴۰۰ ارائه خواهد شد. با توجه به عرضه این میزان واحد ممکن است در آینده نزدیک قیمت خرید آپارتمان در پرند تغییراتی چشمگیری داشته باشد.

مطالعه این مقاله
مترو پرند افتتاح میشود

راهنمایی-خرید-آپارتمان در پرند

دانستنی های فروش و خرید املاک پرند :

 

اگر قصد خرید آپارتمان در پرند را داشته باشید لازم است تا به کارگزاری مسکن مهر مراجعه کرده و درخواست خود را به این واحد ها ارائه دهید تا سیر خرید و فروش آغاز گردد. با توجه به قیمت آپارتمان در پرند، سرمایه گذاری بر روی املاک پرند دارای مزایای زیادی است. این مزیت هم برای خریداران و هم برای فروشندگان در نظر گرفته می شود. اگر جز خریداران املاک پرند هستید، می توانید به کارگزاری ها مراجعه کرده و پرداخت اقساط آنها را بررسی کنید. زیرا در زمان معامله انتقال نام در فرم اقساط نیز انجام خواهد شد.

پس از انتقال اقساط به خریداران، مالکان فعلی تمام تعهدات پرداختی وام را به مالک جدید منتقل نموده و هیچ خطری متوجه آنها نخواهد شد. تمام این نقل و انتقالات به صورت قانونی خواهد بود.

موارد حقوقی برای خرید املاک پرند :

در مجموعه مسکن مهر پرند دو نوع زمین وجود دارد. در نوع اول زمین ها به صورت ملکی بوده و در نوع دوم آنها به صورت اجاره ۹۹ ساله می باشند. در زمین های ملکی، خریدار با خرید آنها عرصه و اعیان یا به عبارت دیگر مالکیت ملک را خریداری می نماید اما در موارد ۹۹ ساله تنها امکان خرید آپارتمان در پرند به صورت اعیان ( ظاهر ساختمان) وجود دارد. باید در نظر داشت که برای مجموعه های مسکن مهر از سال ۹۳ به بعد خرید و فروش بدون مانع خواهد بود.

عرصه و اعیان به معنی زمین و ساختمان می باشد. اگر زمین به صورت ملکی باشد، طی معامله هر دو منتقل خواهند شد اما در مواد ۹۹ ساله تنها ساختمان منتقل می شود. در مواردی که خرید املاک پرند به صورت ملکی باشد، اقساط به صورت کامل از شخص فروشنده به فرد خریدار طی مراحل قانونی منتقل می شود.

مطالعه این مقاله
نحوه ی دریافت پول پیش یا قرض الحسنه

در موارد ۹۹ ساله، زمین در مالکیت دولت باقی خواهد ماند اما ساختمان به شما منتقل می گردد. برای اینگونه خرید فروش لازم است تا مراحل زیر طی شود:

  • صورتجلسه با جزئیات کامل از محل بنا، بلوک، واحد و … تهیه شود.
  • حتما پروسه سفت کاری به اتمام رسیده باشد.
  • ملک دارای امکان دریافت دفترچه پرداخت اقساط و وام را داشته باشد.
  • دارای استعلام از اداره راه و شهرسازی باشد.
  • همچین املاک پرند برای خرید و فروش نباید دارای بدهی عقب افتاده باشند.

جمع بندی:

با توضیحات بالا چنانچه قصد خرید آپارتمان در پرند را دارید پیشنهاد می شود تا مراحل دفتری و قانونی آن در دفاتر اسناد رسمی طی شود. تمام فیش های واریزی و استعلامات لازم به جهت نقل و انتقال از وزارت شهرسازی دریافت شده و به کارگزاری مسکن مهر بابت انتقال ارائه نمایید.

لطفا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با من تماس بگیرید.


۰۹۱۲۱۲۸۱۳۲۸ دکترمسعود مرادی

لینک در رسانه ها

‫۵/۵ ‫(۱ نظر)
لطفا به این نوشته از ۵ امتیاز دهید
[جمع امتیاز: ۱ میانگین: ۵]
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما