بنگاه مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
بنگاه مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند

افتتاح خط اتوبوس از ایستگاه مترو به فاز ۶

خط اتوبوس از ایستگاه راه آهن (ریل باس) به مقصد فاز ۶ شهر پرند با حضور حمیدرضا اله یاری شهردار پرند، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران و معاونین خدمات شهری و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری، عصر امروز آغاز به کار کرد.

 

 

 

حمیدرضا اله یاری شهردار پرند در جریان افتتاح این خط اتوبوس، اظهار داشت: بهره مندی شهروندان عزیز از ناوگان حمل و نقل عمومیِ مناسب، یکی از مهمترین اولویت های شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند به شمار می رود و ما با اشراف کامل به این نیاز اساسی شهروندان به دنبال توسعه حمل و نقل درون و برون شهری هستیم.

شهردار پرند افزود: با توجه به استفاده جمعیت زیادی از شهروندان گرامی از قطار شهری جهت سفر به تهران و عدم وجود پایانه تاکسی و اتوبوس در این ایستگاه، خط اتوبوس به طور آزمایشی از ایستگاه ریل باس به فاز ۶ در دو مسیر رفت و برگشت راه اندازی شد.

اله یاری در پایان خاطر نشان کرد: مسیر این خط اتوبوس میدان استقلال، بلوار جمهوری و بلوار شهید سلیمانی تا انتهای فاز ۶ را در بر می گیرد و کلیه شهروندان می توانند از آن استفاده نمایند و یقینا در صورت استقبال شهروندان و همچنین بر اساس نیاز سنجی، این خط توسعه خواهد یافت.

‫۵/۵ ‫(۱ نظر)
لطفا به این نوشته از ۵ امتیاز دهید
[جمع امتیاز: ۵۱ میانگین: ۵]
مطالعه این مقاله
کمبود اعتبار برای متروی پرند
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما