مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند

آینده پرند

از ویژگی های این شهر میتوان به این موارد اشاره کرد :
۱.تنوع ابنیه و بافت های مسکونی شامل انواع بافت های باغ ویلا ؛ویلا ؛آپارتمان های تعاونی ساز؛آپارتمان های شخصی ساز و مسکن مهر
۲. اتصال به قطار شهری تهران از طریق ریل باس یا همان قطار شهری که پرند را به میدان راه آهن تهران متصل میکند.
۳.ایجاد و اتصال به مترو خط ۱ تهران در خرداد ۱۴۰۰.
۴.قرار گرفتن در نزدیکی بزرگترین آزادراه های کشور یعنی بزرگراه تهران ساوه و تهران قم .
۵.همجواری با فرودگاه بین المللی امام خمینی.

خرید خانه در پرند

راهنمای خرید خانه در پرند

املاک پرند طی چند فاز در مجموعه مسکن مهر این شهر در حال راه اندازی و ساخت می باشند. با گذری بر آمار جمعیت تهران متوجه می شویم در طی ۲۰ سال گذشته جمعیت استان تهران ۱۰ برابر بیشتر شده و حدود ۳۰ میلیون نفر است. با این توصیفات، به دلیل وضعیت کسب درآمد و موقعیت خوب برای تحصیل پیش بینی می شود که در آینده نیز جمعیت پایتخت چندین برابر شود لذا خرید آپارتمان در پرند می تواند دغدغه خیلی از خانواده ها را برطرف کند.در فاز ۵ و ۶ پرند به دلیل نزدیک بودن به تهران، شرایط زندگی بهتر می باشد.

قوانین و مسائل حقوقی املاک در فروش و اجاره

عدم آگاهی کافی از قوانین حقوقی املاک نیز ممکن است چالش‌ها و مشکلاتی جدی را برای دو طرف به همراه داشته باشد. به همین دلیل توجه به مسائل حقوقی املاک در هنگام خرید، فروش، رهن یا اجاره می‌تواند بسیار مهم و حتی در بعضی مواقع سرنوشت‌ساز باشد.

نداشتن قرارداد اجاره یا قرارداد اجاره شفاهی چه معایبی دارد؟

 اگر معامله شما مبایعه‌نامه یا قولنامه نداشته باشد وارثان فروشنده حق دارند که زیر حرف خریدار بزنند و ادعا کنند که اصلاً هیچ معامله‌ای انجام نشده است. برای همین است که حقوق‌دانان همیشه بر سر تنظیم سند در دفترخانه یا مشاور املاک تأکید می‌کنند

نکات مهم قرارداد اجاره آپارتمان

روزانه قراردادهای اجاره مختلفی به واسطه سایت های مختلفی مثل  دیوار و شیپور منعقد می‌شود که افراد هیچ توجهی به مفاد آن نمی‌کنند.
سپس به خاطر سوءتفاهم ساده‌ای که با یک قرارداد روشن در دفتر املاک پرند می‌توانست حل شود به مخمصه‌ای می‌افتند که حل کردن آن روز اسباب‌کشی چند برابر سخت می‌شود. در ادامه، برخی از این چالش‌‌ها و راهکارهای آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

کد رهگیری املاک چیست + تمام توضیحات مربوط به کد رهگیری

کد رهگیری املاک یکی از موارد نسبتا الزامی در معامله ملک محسوب می‌شود که مزایای بسیاری را برای طرفین به‌همراه دارد. با دریافت این کد، از بسیاری از جرایم مربوط به معامله ملک جلوگیری می‌شود. همچنین با داشتن آن می‌توان مواردی مانند بدهی به بانک یا شهرداری را برای هر ملک، استعلام کرد. در این […]

قیمت آپارتمان در پرند

فروش مسکن مهر پرند فاز ۶

فروش مسکن مهر پرند فاز ۶   فروش مسکن مهر پرند فاز ۶ فروش مسکن مهر پرند فاز ۶ شرکت ارنا عمران ایستا خرید مسکن مهر پرند فاز ۶ خرید و فروش مسکن مهر پرند فاز ۶ فروش فوری مسکن مهر پرند فاز ۶ کوزو خرید و فروش مسکن مهر پرند فاز ۶ فروش مسکن […]

قیمت سیمان

قطعی گاز کارخانجات سیمان در زمستان / منتظر افزایش دوباره قیمت ها در زمستان باشیم؟

با توجه به اینکه برق کارخانجات قرار است از ابتدای مهر ماه به طور کامل تامین شود به احتمال زیاد پاییز آرامی خواهیم داشت اما قطعا در زمستان با توجه به کمبود گاز و قطعی احتمالی گاز کارخانجات، با کمبود سیمان در بازار مواجه خواهیم شد.

هشدار

هشدار وزارت تعاون به خریداران مسکن!

به موجب این اطلاعیه با بررسی های صورت گرفته و بازدیدهای میدانی، اتحادیه تعاونی های انبوه ساز تهران و اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران ، نه تنها فرآیند قانونی ساخت و ساز و پیش فروش واحدها را رعایت نکرده، بلکه با ادعای داشتن مجوز از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به پیش فروش ساختمان در قالب طرح ملی مسکن اقساطی از طریق تبلیغات و ثبت نام از متقاضیان از طریق سایتی با عنوان http://etot.co اقدام کرده است.

تماس با ما