مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند

 

خرید آپارتمان در فاز پنج پرند به دلیل قیمت مقرون به صرفه ای که دارد، طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب نموده است. در واقع پرند رویای هر آنکس را که خانه دار شدن را در ذهن خود می پروراند اما توان خرید ملک در تهران را ندارد، به واقعیت تبدیل می نماید. پرند شهر نوبنیاد است که در فاصله حدود ۳۰ کیلومتر از تهران و در قسمت جنوب غرب آن واقع شده است. در حال حاضر شرکت ها و سرمایه گذاران بزرگ و کوچکی در آن در حال ساخت و ساز هستند. از لحاظ جغرافیایی این شهر به فرودگاه امام خمینی از یک سو و شهرک صنعتی پرند از سوی دیگر بسیار نزدیک است. از جمله امکانات رفاهی پرند می توان به دارا بودن ایستگاه راه آهن و همچنین مترو اشاره نمود.

رهن و اجاره در فاز 5 پرند

هر آنچه که باید در خصوص خرید آپارتمان در فاز پنج پرند بدانید:

 

باید در نظر داشت که این شهر به نسبت بزرگ و نوساز دارای ۷ فاز است که از این بین ۳ فاز اول به شرکت های خصوصی یا خانه های شخصی تعلق دارد و ۳ فاز دیگر که فاز ۵ پرند نیز شامل آن می شود، به واحد های مسکن مهر معروف هستند. از لحاظ قیمت فاز ۲ و ۳ دارای هزینه بیشتری بوده زیرا امکانات رفاهی بیشتری دارد اما فاز ۵ پرند نیز هم اکنون به دلیل قیمت مقرون به صرفه ای که دارد افراد زیادی را به سمت خود جلب نموده است.

فاز پنج پرند

هر آنچه که باید در خصوص خرید آپارتمان در فاز پنج پرند بدانید:

امروزه مشاورین املاک بسیاری در حال خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند می باشند. با کمی جستجو در آنها می توان رنج و بازه قیمتی متفاوت و گسترده ای برای خانه ها مشاهده نمود اما این بین املاک پرند به خوبی توانسته است که آپارتمان های موجود را بر اساس امکانات آنها تقسیم بندی نموده و بر اساس نیاز افراد به آنها معرفی نماید. از همین رو با در نظر گرفتن تجربه املاک پرند برای خرید آپارتمان در فاز پنج پرند، لازم است تا همواره موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • افرادی که قصد پیش خرید خانه در پرند یا سرمایه گذاری در آن را دارند، می توانند در فاز های ۴ الی ۶ سرمایه گذاری نمایند زیرا این فازها در حال تکمیل شدن بوده و سرمایه گذاران بسیاری را نیز که مهمترین آنها مسکن مهر است، در این بخش می توان مشاهده نمود. البته قبل از خرید آپارتمان در فاز پنج پرند به صورت پیش خرید لازم است تا در خصوص پیمانکار، سابقه تحویل خانه ها توسط وی و کیفیت ساخت حتما اطلاعات لازم را به دست آورید. یکی از مشکلات اساسی افراد در پیش خرید آپارتمان، این موضوع می باشد که خانه ها در زمان مقرر تحویل داده نمی شود. به صورت کلی در فازهای بالایی گاها دیده می شود که امکانات رفاهی مناسب نمی باشد و حتی جاده ها نیز به همان شکل اولیه رها شده اند اما فاز ۵ پرند از این مورد مستثنی بوده و توانسته است که وضعیت خوبی را به دست آورد.

نکات خرید آپارتمان در فاز پنج پرند

blank  

  • فاز پنج به مسکن مهر تعلق دارد

در خرید آپارتمان در فاز پنج پرند باید در نظر داشته باشید که این فاز به مسکن مهر تعلق داشته و در مرحله تکمیل و بهره برداری می باشد. این فاز دارای زیرساخت مناسب و امکانات شهری قبل قبولی است که امکان زندگی آسان در منطقه مذکور را فراهم می آورد. عموم آپارتمان های منطقه پرند از نوع برج بوده و از آسانسورهای مختلف برای رفت و آمد استفاده می نمایند. در خصوص قیمت خرید آپارتمان در فاز پنج پرند با توجه به پیمانکار، زیر بنا، امکانات و مواردی از این قبیل، قیمت ها متفاوت می باشد اما آنچه که مسلم است، هزینه مقرون به صرفه فاز ۵ به نسبت فازهای پایینی است. البته باید در نظر داشت که هم اکنون با بالا رفتن هزینه اجاره بها و منزل در کل کشور، هزینه خرید در فاز ۵ پرند نیز افزایش داشته است اما با هم به نسبت سایر فازها، رشد این بخش کمتر بوده است.

  • یکی از دغدغه های خرید آپارتمان در فاز پنج پرند، نبود امکانات زندگی می باشد که خوشبختانه امروزه با بهره برداری از دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور در پرند این نگرانی نیز از بین رفته است. حتی موقعیت کاری که در شهرک صنعتی پرند وجود دارد، موجب شده است تا افراد بسیاری که در این شهرک فعالیت می نمایند برای نزدیکی محل کار به منزل، شهرک پرند را انتخاب نمایند. با این توضیحات می توان به این نتیجه رسید که خرید آپارتمان در فاز پنج پرند، در آینده نه چندان دور به گزینه خوبی برای زندگی تبدیل می شود لذا سرمایه گذاری در این فاز یک سرمایه گذاری مطمئن می باشد. منطقه آفتاب یا کوزو سابق از مهمترین مناطق فاز ۵ می باشد که هم اکنون افراد زیادی در آن زندگی کرده و از خرید خود نیز راضی می باشند.
  • متخصصان املاک پرند بیان می دارند که فاز ۵ پرند به صورت حرفه ای و البته متمرکز تر، به پروژه های مسکن مهر تخصیص می یابد. آپارتمان های برج گونه این فاز عموما به صورت بلوک بندی شده اند و از لحاظ مدیریت نیز دارای هیات مدیره هستند تا نگهداری آن آسان تر باشد. از لحاظ مساحت نیز فاز دارای پهنای گسترده است به گونه ای که تخمین زده می شود حدود ۱۴ هزار هکتار تنها به این فاز تخصیص داده شده است. گفته می شود که حدود ۲۸ هزار واحد مسکن مهر در این فضا وجود دارد که می تواند حدود ۱۰۰۰ نفر را در خود جای دهد.

blank

 

بررسی خرید آپارتمان در فاز پنج پرند

جمع بندی:

اگر قصد خرید آپارتمان در فاز پنج پرند را دارید باید حتما با مشاور املاکی مشورت نمایید که با این فاز و امکانات آن به خوبی آشنا باشد. گاها انتخاب بین پروژه های مسکن مهر متفاوت که توسط پیمانکارهای مختلف نیز اجرا می شوند و خیابان های گوناگون که هر کدام نیز زیرساخت متفاوتی دارند، بسیار دشوار می باشد از همین رو می بایست که حتما با یک مشاور املاک آگاه مشورت نمایید. این بین املاک پرند با چندین سال سابقه در حوزه خرید، فروش، اجاره و رهن در فاز ۵ پرند آماده ارائه مشاوره تخصصی و راهنمای شما عزیزان است.

blank

شاید جالب باشه براتون که اطلاعاتی راجع به فاز پنج پرند داشته باشید تا در خرید و فروش های آینده تون و سرمایه گذاری هایی که میخواهید انجام بدین راحت تر بتونید تصمیم بگیرید.
فاز ۵ پرند یکی از بهترین فاز‌های پرند هست؛ بهترین از نظر امکاناتی مثل :امکانات رفاهی؛درمانی؛آموزشی؛مراکز تجاری متعدد و فروشگاه های زنجیره ای و….
یعنی درمانگاه شبانه روزی داره؛ ۴ باب داروخانه فروشگاه زنجیره ای کوروش و فروشگاه رفاه و جانبو همگی در این فاز قرار دارند .
و از همه مهم تر ایستگاه مترو است که به زودی در این فاز شروع به فعالیت میکند.
توجه داشته باشید که ریل های مترو جاگذاری شده و فقط تکمیل ایستگاه اون باقی مانده .
غیر از ایستگاه راه آهن پرند که به ایستگاه میدان راه آهن تهران متصل است و روزانه ۱۲ قطار رفت و برگشت به پرند رو داره؛ ایستگاه مترو هم تا خرداد سال ۱۴۰۰ هم به بهره برداری میرسد که این امر سبب افزایش دسترسی به تهران خواهد شد و با توجه به زیاد شدن روز افزون حاشیه نشینی در تهران ؛ شاهد افزایش قیمت مسکن در پرند و خصوصا فاز پنج پرند خواهیم بود.
تنوع زیاد پروژه های ساختمانی در این فاز زیاد است .
یکی از بهترین و پر متقاضی ترین پروژه های این فاز شهرک آفتاب فاز پنج یا همون کوزو ۵ هست که سال ساخت آن مربوط به سال ۹۲ است؛یادتون باشه که بیشتر اقساط این آپارتمان ها پرداخت شده و این به نفع شماست؛یعنی وقتی خرید میکنید تعداد اقساط کمتری رو نسبت به پروژه های جدید که وام های اونها هم از نظر تعداد اقساط و هم از نظر مبلغ کل وام بیشتره پرداخت خواهید کرد.
 اکثر امکانات در نزدیکی این شهرک واقع شده . 
فاز پنج شهر جدید پرند پروژه های دیگری به غیر از کوزو ۵ یا همون شهرک آفتاب داره.
مثل پروژه نقاشان ؛ ارشاد ؛لیلیوم و خیلی دیگر از ساختمان هایی که تازه ساخت هستند که در پایین صفحه اسم تمام اونها هست .
 به طور کلی این فاز از قابلیت سرمایه گذاری بالایی برخورداره؛ یعنی پتانسیل خوبی برای پیشرفت و افزایش سرمایه شما رو دارا هست.

مسعود مرادی کارشناس امور ملکی در شهر جدید پرند 

آگهی بیشتر...

معرفی پروژه های فاز پنج پرند

 

 

پروژه کوزو۵(شهرک آفتاب) آدرس :فاز پنج

پروژه مپسا۵ آدرس :فاز پنج

پروژه زیر ساخت آرین آدرس :فاز پنج

پروژه کندلوس آدرس :فاز پنج

پروژه پرشین آدرس :فاز پنج

پروژه ریحانه آدرس :فاز پنج

پروژه عمران البرز آدرس :فاز پنج

پروژه ایران تایر آدرس :فاز پنج

پروژه عمارت گستر اوج(سنگسر)آدرس :فاز پنج

پروژه سازان بتن(صفه)آدرس :فاز پنج

پروژه تماس فاز۵ آدرس :فاز پنج

پروژه آرکوپات فاز۵ آدرس :فاز پنج

پروژه ستاد نماز جمعه آدرس :فاز پنج

پروژه رنج و گنج آدرس :فاز پنج

پروژه نیلوفر آدرس :فاز پنج

پروژه آمیتیس سازه آدرس :فاز پنج

پروژه سامان آدرس :فاز پنج

پروژه گل مریم آدرس :فاز پنج

پروژه همگام آدرس :فاز پنج

پروژه ۲۳ارتش آدرس :فاز پنج

پروژه ۳۳توپخونه آدرس :فاز پنج

پروژه و مجتمع گلایل آدرس :فاز پنج

پروژه ارشاد آدرس :فاز پنج

پروژه سفیران صلح آدرس :فاز پنج

پروژه شهید شیرودی آدرس :فاز پنج

پروژه شرکت نفت (خلیج فارس) آدرس :فاز پنج

پروژه رنگین کمان آدرس :فاز پنج

پروژه نقاشان آدرس :فاز پنج

پروژه هاتل آدرس :فاز پنج

پروژه لادن آدرس :فاز پنج 

پروژه میثاق آدرس :فاز پنج

بلوار حمیدی آدرس :فاز پنج

خیابان های فاز۵

خیابان و بلوار حمیدی آدرس :فاز پنج

خیابان پوریای ولی آدرس :فاز پنج

خیابان مهدی آدرس :فاز پنج

خیابان شهلا آدرس :فاز پنج

خیابان دانش آدرس :فاز پنج

خیابان همت آدرس :فاز پنج

خیابان و بلوار امام رضا آدرس :فاز پنج

خیابان صیاد شیرازی آدرس :فاز پنج

خیابان محلاتی آدرس :فاز پنج

خیابان نجفی رستگار آدرس :فاز پنج

خیابان و بلوار بابایی آدرس :فاز پنج

خیابان باکری آدرس :فاز پنج

خیابان جهان آرا آدرس :فاز پنج

خیابان بقایی آدرس :فاز پنج

خیابان دستواره آدرس :فاز پنج

خیابان علم الهدی آدرس :فاز پنج

خیابان قدر آدرس :فاز پنج

خیابان نسا آدرس :فاز پنج

خیابانهای فاز۵

کوچه های اقاقیا آدرس :فاز پنج

کوچه های نرگس آدرس :فاز پنج

کوچه های زنبق آدرس :فاز پنج

کوچه های شقایق آدرس :فاز پنج

کوچه های کوکب آدرس :فاز پنج

کوچه های لاله آدرس :فاز پنج

کوچه های ارکیده آدرس :فاز پنج

کوچه های یاس آدرس :فاز پنج

کوچه های نسترن آدرس :فاز پنج

لطفا به این نوشته از ۵ امتیاز دهید
[جمع امتیاز: ۱ میانگین: ۵]

تماس با ما