مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
[ihc-visitor-inside-user-page]
قوانین املاک پرند

 

متن قوانین و مقررات سایت

 

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند
ورود کاربران به وب‏‌سایت دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند اقدام کند.
همچنین از آنجا که دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند یک وب‌سایت و اپلیکیشن آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

تعریف فروشنده

محصولات ارایه شده در وب‌سایت که شامل محصولات آموزش و حقوقی و موارد فروشی آپارتمان ویلا زمین اداری تجاری زمین و… دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند تماما مجوز های لازمه را کسب کرده اند.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند استفاده می‏‌کنید، ، سرویس پیام کوتاه سرویس تلفنی  و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ گو هستند.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارددپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامهدپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند را در پروفایل خود لغو کنند.
همچنین ممکن است دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
ما متعهد میشویم در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

 

محتوا

دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و متخصصین استفاده می‏‌کند.

لازم به ذکر است دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد.

سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

۰۹۱۲۱۲۸۱۳۲۸

هر گونه سو استفاده و کپی کردن و هر گونه استفاده سو وبدون اجازه صاحب امتیاز سایت (دکتر مسعود مرادی ) پیگیری قضایی به همراه خواهد داشت.

مدیر سایت نوشتن نظرات توهین آمیز را منع می‌کند و کاربران این اخطار را می‌دهد که در صورت درج نظرات غیر محترمانه نظر آنان حذف خواهد شد. همچنین در قسمت قوانین و مقررات کاربران ضرورت اطلاعاتی که از آن ها خواسته می‌شود را خواهند فهمید.

اعلام مالکیت تمام بر وب‌سایت

تمامی حقوق مالی و معنوی (برند) این سامانه مربوط به مالک آن (دکتر مسعود مرادی ) میباشد و شامل قوانین کپی رایت میشود.

 

مجوزهای لازم 

این سامانه تمامی مجوزهای لازم را از مراجع ذیصلاح با افتخار دریافت نموده است.

 

 

لطفا به این نوشته از ۵ امتیاز دهید
[جمع امتیاز: ۰ میانگین: ۰]

تماس با ما