بنگاه مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
بنگاه مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند

 قیمت آپارتمان در پرند و نحوه خرید آپارتمان در پرند و مسکن مهر پرند

پرند کجاست
پرند کجاست؟

شهر پرند یکی از شهرهای اطراف تهران می باشد و شهری تازه تاسیس است که فاصله چندانی با تهران ندارد و در ۳۰ کیلومتری تهران شده است. علاوه بر این، این شهر به دلیل نزدیکی به فرودگاه بین المللی امام خمینی که تنها فرودگاه بین المللی ایران است، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده و باعث شده است بسیاری از افراد برای زندگی و یا سرمایه گذاری این شهر را انتخاب کنند. به همین دلیل گروه تخصصی املاک پرند در خدمت شماست تا شما پس از اطلاع از قیمت آپارتمان در پرند، خریدی مطمئن را تجربه کنید.

در حال حاضر بیشتر ساختمان ها به صورت آپارتمانی ساخته می شوند زیرا هم از ایمنی بیشتری برخوردار است و هم قیمتی مناسب نسبت به خانه های ویلایی دارد.

قیمت آپارتمان در پرند
اینفوگرافیک قیمت آپارتمان در پرند

شهر جدید پرند در نزدیکی تهران و جزو توابع شهرستان رباط کریم در جنوب غربی استان تهران محسوب می شود. این شهر با شهرستان زرندیه هم مرز است.

 پرند به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب، برخورداری از آب و هوای مطلوب، دسترسی خوب و نزدیکی به شهرک های صنعتی و شهرک فرودگاهی امام خمینی از آینده خوبی برخوردار است. 

اگر چه قیمت آپارتمان در پرند تهران در سالهای اخیر با رشد مواجه بوده است ولی هنوز به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری مناسب در استان تهران بشمار می آید. شهر جدید پرند دارای ۷ فاز است که از فاز صفر تا ۶ را شامل می گردد.

 با توجه به استقبال گسترده ساکنین تهران و شهرهای اطراف برای سکونت و یا خرید آپارتمان در پرند جمعیت شهر در سالهای اخیر با رشد زیادی مواجه شده است. در شهر پرند افراد از شهرهای مختلف پرند سکونت دارند که اغلب آنها به دلیل یافتن شغل به این شهر کوچ کرده اند. 

البته برخی افراد نیز برای برخورداری از سکوت و آب و هوای تمیز این منطقه این شهر را برای سکونت ترجیح می دهند. قیمت آپارتمان در پرند بستگی به فاز محل سکونت، امکانات، متراژ و محله آن دارد. 

در ادامه به بررسی عوامل موثر در قیمت آپارتمان در شهر پرند می پردازیم.

 قیمت آپارتمان در پرند چند است؟

برای اطلاع از قیمت املاک در پرند باید هدف از خرید املاک و آپارتمان را بدانید. اگر قصد سکونت در شهر پرند را دارید، خرید آپارتمان در فازهای صفر تا سه پیشنهاد می شود. قیمت آپارتمان در پرند در این مناطق بیش از سایر مناطق است.

 بدین ترتیب اگر قصد سرمایه گذاری داشته و یا اینکه بودجه شما محدود است می توانید برای خرید آپارتمان در فازهای بعدی اقدام نمائید. همچنین قیمت های رهن و اجاره پرند در مقایسه با تهران بسیار کمتر و مناسب تر است.

با توجه به پروژه مترو خط یک تهران که به شهر پرند نیز امتداد می یابد، در صورت تکمیل مترو و سهولت دسترسی به شهر تهران قیمت آپارتمان پرند تهران با رشد زیادی روبرو می شوند. شهر پرند دارای حدود ۹۶۰۰۰ واحد مسکونی مهر است که بزرگترین پروژه مسکن مهر در ایران محسوب می شود. بطور کلی قیمت مسکن مهر نسبت به فازهای شخصی ساز ارزان تر است.

  قیمت آپارتمان در پرند تا متری ۱۰ میلیون تومان بسته به امکانات و فاز آن متغیر است. برای اطلاع از قیمت ویلا در پرند و یا آپارتمان در فازهای مختلف با دفتر مشاور املاک پرند تماس بگیرید.

قیمت مسکن مهر در پرند

قیمت آپارتمان در پرند فازهای مختلف

قیمت آپارتمان در پرند در فازهای مختلف آن متفاوت است.

برخی واحدهای مسکن مهر دارای وام بوده و با شرایط اقساطی به فروش می رسند.

 برخی در مرحله ساخت و ساز بوده و برخی مراحل پایانی خود را طی می کنند. شهر پرند در ابتدای اتوبان تهران ساوه قرار داشته و دسترسی به آن از طریق اتوبان و بزرگراه آزادگان میسر است.

 این شهر دسترسی خوبی به شهرهای تهران، کرج، قم و ساوه دارد و در منطقه ای صنعتی واقع شده است لذا فرصت اشتغال یابی و سرمایه گذاری خوبی برای آن وجود دارد. از طرفی نزدیکی به فرودگاه بین المللی امام خمینی و برنامه احداث هتل بین المللی ۵ ستاره در آن فرصت خوبی برای فعالیتهای تجاری و اقتصادی فراهم می آورد. برای اطلاع از قیمت مغازه در پرند و قیمت آپارتمان در پرند به دفتر مشاور املاک پرند رجوع کنید.

بزرگترین آرشیو فایلهای رهن و اجاره، خرید و فروش انواع واحدهای تجاری، مسکونی و اداری شهر پرند را از ما بخواهید.

فازهای مسکونی شخصی ساز پرند

قیمت آپارتمان در پرند به چه عواملی بستگی دارد؟

اگر چه اغلب ساختمانهای مسکونی پرند بصورت مجتمع و آپارتمان است ولی در فازهای قدیمی آن یعنی فازهای صفر تا سه که شخصی ساز هستند می توان ویلا و خانه های دربستی را نیز پیدا نمود. قیمت خانه های ویلایی و آپارتمان های فاز صفر تا سه پرند بالاتر از فازهای دیگر است.

  قیمت آپارتمان در پرند به عوامل مختلفی مانند امکانات شهری، امکانات رفاهی آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی، دسترسی به مراکز خرید و تفریحی و بطور کلی آبادانی آن محله دارد. بدین ترتیب قیمت آپارتمان در فاز صفر پرند و یا فازهای یک تا سه بیش از سایر مناطق است. فازهای چهار، پنج و شش پرند متعلق به مسکن مهر است لذا قیمت آپارتمان در فاز ۴ پرند و یا پنج و شش کمتر است.

فازهای مسکن مهر که در حال ساخت و ساز هستند، با کمبود امکانات مواجه هستند لذا قیمت کمتری داشته ولی از آینده خوبی برخوردارند. برای اطلاع از قیمت آپارتمان در پرند با دفتر مشاور املاک پرند تماس بگیرید.

قیمت آپارتمان پرند

اطلاع از قیمت آپارتمان در پرند در املاک پرند

دفتر مشاور املاک پرند سالها تجربه تخصصی در حوزه خرید و فروش، رهن و اجاره املاک پرند دارد. اگر مالک ملک در پرند بوده و تصمیم به فروش آنرا دارید و یا اینکه تمایل به خرید و رهن و اجاره انواع واحدهای مسکونی و تجاری در پرند داشته باشید به دفتر املاک پرند مراجعه کنید.

 املاک پرند با داشتن بزرگترین و کامل ترین بانک اطلاعاتی پرند بهترین مشاور و راهنمای شما خواهد بود. اطلاع از قیمت آپارتمان در پرند در کمترین زمان ممکن و طبق اسناد واقعی ارائه می شود. مالکان با سپردن ملک خود به دفتر املاک می توانند در اسرع وقت ملک خود را به فروش و یا اجاره بسپارند. خریداران و سرمایه گذاران جهت اطلاع از قیمت آپارتمان در پرند و آخرین فرصتهای سرمایه گذاری با املاک پرند تماس حاصل نمائید.

 املاک پرند همواره آخرین و جدیدترین فایلهای خرید و فروش و یا رهن و اجاره را در وب سایت منتشر می نماید.

جهت خرید انواع آپارتمان، ویلایی، تجاری و زمین و یا رهن و اجاره انواع آپارتمان، ویلایی و تجاری با مشاوران املاک پرند مشورت کنید. علاوه بر این آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به مسکن، وام و خرید و فروش ملک را از طریق وب سایت و کانال تلگرام املاک پرند می توانید دریافت کنید.

با خرید و فروش، رهن و اجاره واحدهای مسکونی و تجاری از طریق املاک پرند ضمن برخورداری از خدمات مشاوره و اطلاع از قیمت آپارتمان در پرند در فازهای مختلف، معامله پر سود و خوبی را تجربه خواهید نمود.

املاک پرند مرکز خرید و فروش آپارتمان در پرند

قیمت آپارتمان در پرند

آپارتمان های ساخته شده در پرند از قیمت مناسبی برخوردار هستند زیرا این شهر جزو شهرهای تازه تاسیس می باشد و تقریبا خارج از تهران واقع شده است. اما اگر شما جزو افرادی هستید که به دنبال محله ای آرام برای زندگی هستید ما به شما خرید آپارتمان در پرند را توصیه می کنیم همچنین اگر به دنبال سرمایه گذاری در بخش املاک هستید نیز توصیه ما به شما  خرید آپارتمان در پرند است زیرا شهر پرند روند رو به رشد دارد و اگر شما آپارتمانی در این شهر خریداری کنید در چند سال آینده سود خواهید کرد.

با توجه به اینکه شهر پرند شامل ۷ فاز است به همین دلیل قیمت آپارتمان در پرند نیز با توجه به این فازها محاسبه می شود. به طور کلی املاک در پرند به دو قسمت تقسیم می شوند؛ املاکی که توسط افراد حقیقی و به صورت شخصی ساخته شده اند و در فاز صفر (۰) فاز ۱ فاز ۲ و بخشی از فاز ۳  پرند واقع شده اند و همچنین مسکن های مهر که در فاز ۳ پرند فاز ۴ پرند فاز ۵ پرند و فاز ۶ پرند قرار دارند.

فروش-آپارتمان-در-پرند
فروش-آپارتمان-در-پرند

پس قیمت آپارتمان در پرند با توجه به اینکه آپارتمان مورد نظر جزو آپارتمانهای شخصی ساز است و یا جزو مسکن مهر است، متفاوت خواهد بود.

برای اطلاع دقیق از قیمت آپارتمان در پرند می توانید با گروه مشاورین املاک پرند در ارتباط باشید، حتی اگر قصد خرید آپارتمان در پرند را نیز نداشته باشید می توانید به صورت رایگان با متخصصان گروه دپارتمان املاک پرند مشورت کنید تا شاید پس از شنیدن مزایای خرید آپارتمان در پرند، راغب به انجام این کار شوید.

اما قیمت آپارتمان در پرند فقط مختص خرید آپارتمان نیست بلکه گروه تخصصی مشاور املاک پرند می توانند در زمینه اجاره و رهن آپارتمان در پرند نیز شما را راهنمایی کنند، و قیمت رهن و اجاره آپارتمان را نیز در اختیار شما قرار دهند و همچنین آپارتمانی متناسب با هزینه شما پیشنهاد دهند.

نقشه پرند
نقشه پرند

مسکن مهر پرند

مسکن مهر پرند مانند مسکن های مهر سایر شهرها می باشد که توسط شرکت عمران ساخته می شود و با قیمتی مناسب تر و دریافت پول به صورت اقساطی، به خانواده های بسیاری برای صاحب خانه شدن کمک می کند.

اما گاهی خرید و دریافت مسکن مهر پروسه ای طولانی دارد که برای بسیاری از افراد خسته کننده است و عملا باعث اتلاف وقت ایشان می شود، به همین دلیل دپارتمان تخصصی املاک پرند اقدام به فروش مسکن مهر پرند نموده است.

برای اطلاع از قیمت آپارتمان در پرند چه آپارتمان جزو مسکن های مهر باشد چه جزو مسکن های شخصی ساز، می توانید به سایت یا اپلیکیشن املاک پرند یا شماره تلفن ویژه ۰۹۱۲۱۲۸۱۳۲۸ دپارتمان املاک پرند به آدرس  پرند میدان استقلال بلوار جمهوری مراجعه کنید.
مسکن مهر پرند
اینفوگرافیک مسکن مهر پرند
مسکن مهر پرند در چهار فاز ۳, ۴, ۵ و ۶ واقع شده است که شامل پروژه های مختلفی می شود.

اگر به دنبال خرید آپارتمانی با قیمت مناسب هستید بهترین گزینه خرید آپارتمان های مسکن مهر است که برای خرید آن باید به شهر پرند بروید تا بتوانید از قیمت آپارتمان در پرند و قیمت مسکن مهر پرند همچنین قیمت خرید خانه در پرند  مطلع شوید و این کار کمی دشوار است اما دپارتمان املاک پرند نیاز به مراجعه حضوری ندارد و کارشناسان این دپارتمان  از طریق برنامه های مجازی نیز به شما مشاوره میدهند و شما را از تمام قیمت های روز املاک در پرند مطلع می کنند که این کار نوعی صرفه جویی در وقت محسوب می شود.

خرید آپارتمان در پرند
اینفوگرافیک خرید آپارتمان در پرند

خرید آپارتمان در پرند

مطالعه این مقاله
معرفی پروژه شهران فاز ۴ پرند

افراد بنا به دلایل مختلفی مانند زندگی و یا سرمایه گذاری اقدام به خرید ملک می کنند، یکی از مکان های مناسب برای خرید آپارتمان شهر جدید پرند است که هم برای زندگی و استفاده خوب است و هم برای سرمایه گذاری.

این شهر با توجه به اینکه در نزدیکی تهران واقع شده است از امکانات ویژه ای مانند خط مترو، ایستگاه راه آهن، نزدیکی به چند آزادراه، خط اتوبوس و تاکسی برخوردار است. علاوه بر این چون شهری تازه تاسیس است دارای بافتی مناسب و تمیز و آب و هوای خوب و مطلوب می باشد همچنین یکی از شهر های خلوت محسوب می شود، تمام این مزایا در کنار قیمت مناسب باعث شده است بسیاری از افراد این شهر را برای سکونت انتخاب کنند.

 برای خرید آپارتمان در پرند می توانید از طریق گروه مشاورین املاک پرند اقدام به خرید کنید و فقط با یک تلفن و یا پیام از قیمت آپارتمان در پرند مطلع شوید، فیلم آپارتمان هایی که متناسب با هزینه شما است را ببینید و یکی را برای خرید انتخاب کنید، به همین راحتی و بدون اتلاف وقت.

پس اگر قصد خرید آپارتمان را دارید وقت را تلف نکنید و در اسرع وقت با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق اپلیکیشن مشاور املاک پرند با ما در ارتباط باشید.

گروه مشاورین املاک پرند در تمام برنامه های فضای مجازی صفحه ای فعال دارند تا شما عزیزان از هر روشی که دوست دارید اقدام به برقراری ارتباط با ایشان کنید.

معرفی شهر جدید پرند
اینفوگرافیک معرفی شهر جدید پرند
 
برای خرید و اطلاع از قیمت آپارتمان در پرند می توانید از اپلیکیشن و سایت املاک پرند استفاده نمایید و یا تماس با شماره املاک پرند ۰۹۱۲۱۲۸۱۳۲۸ و یا به صفحات شبکه های اجتماعی املاک پرند مراجعه نمایید، دپارتمان املاک پرند با در اختیار داشتن ۱۵۰ کارشناس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است تا خریدی مطمئن با قیمتی مناسب را با ما تجربه کنید.

مراحل خرید در املاک پرند به چه صورت است ؟

خرید آپارتمان درپرند با وام
خرید آپارتمان درپرند با وام

برای خرید ملک در پرند شما باید مراحل زیر را طی بفرمایید:

 

۱-   مشخص نمودن نیازهای خود به صورت دقیق

 

 دقیقاً چه ملکی مد نظرتان است؟

 

حدود متراژ ملک مورد نظر شما  چند متر باشد؟

 

ملک مورد نظر شما در کدام فاز پرند باشد؟

 

ملک مورد نظر شما آپارتمان باشد یا ویلایی یا مشایی  یا باغ ویلایی؟

 

ملک مورد نظر شما چند  اتاق خواب داشته باشد؟

 

 آیا نیاز به اتاق خواب مستر دارید؟

 

 آیا ملک مورد نظر شما شخصی ساز باشد؟

 

 آیا ملک مورد نظر شما پارکینگ داشته باشد؟

 

ملک مورد نظر شما در صورت آپارتمان بودن در طبقه چندم واقع شود؟

 

 جهت ملک کدام سمت باشد؟ آیا نورگیر بودن برای شما مهم است؟

 

  آیا داشتن دیوارهای مشترک  برای شما مهم است؟

 

 ملک مورد نظر را برای سکونت می خواهید؟

 

 اگر می خواهید سکونت داشته باشید برای مثال حدوداً چند وقت می خواهید سکونت بفرمایید ؟

 

 چه امکاناتی مد نظر شماست؟

 

 آیا خودرو دارید؟ این پرسش مهمی است ! چرا که شما باید دسترسی به وسایل نقلیه عمومی را در نظر بگیرید!

 

آیا خانواده شما کم جمعیت است یا پرجمعیت؟ این پرسش مهم است ! چرا که دسترسی به سوپر مارکت برای خرید روزانه را باید در نظر بگیرید!

 

 آیا  فرزند شما نیاز به مدرسه دارد؟ اگر بله در کدام مقطع؟

 

 برای سرمایه گذاری می‌خواهید؟

 

 اگر برای سرمایه گذاری میخواهید این سرمایه گذاری قرار است در چند وقت به شما سود دهی داشته باشد؟

 

 آیا قصد وام گرفتن دارید؟

 

 آیا سند شش دانگ برای شما مهم است است اگر بله چرا؟

 

 بودجه در نظر گرفته شده برای خرید چه مبلغی می باشد؟

 

 در صورت سرمایه گذاری آیا غیر از مبلغی که نقد پرداخت می کنید مبلغ  رهن خانه را هم روی مبلغ خرید می توانید اضافه کنید؟

البته جای نگرانی نیست ما در املاک پرند  قبل از اینکه ملکی را به شما معرفی کنیم تمامی این پرسش ها را و بسیاری سوالات دیگر را از شما خواهیم داشت و با توجه پاسخ های شما ملک مورد نظر را برای شما جستجو خواهیم کرد.

 

تخصص ما ارائه بهترین فرصت ها به شماست .

مطالعه این مقاله
راهنمای خرید خانه در پرند

۲- بعد از پاسخ دادن به این سوالات ملک مورد نظر به شما معرفی می شود.

ترجیحا برای صرفه جویی در وقت و هزینه شما بعد از دیدن فیلم و عکس های ملک مورد نظر در وب سایت و اپلیکیشن املاک پرند .

از شما دعوت به عمل می آید تا به صورت حضوری تشریف فرما شوید به دفتر املاک پرند  و بعد از پر کردن  کارت سرویس  همراه با مشاور  شخصی  خود به محل ملک مراجعه کرده و ملک  یا املاک مورد نظر  را از نزدیک  بررسی فرموده و مشاور شخصی شما  ملک را برای شما کارشناسی خواهد نمود و نتیجه کارشناسی را در برگه کارشناسی یا همان کارت سرویس مکتوب خواهد کرد و به امضای دو طرف خواهد رساند .

۳- بعد از مرحله ای سرویس ملک  از مالک ملک به همراه شما دعوت به جلسه عقد قرارداد بیع می شود.

 در این جلسه  اسناد ملک توسط مدیر قرارداد املاک پرند(زیر نظر دکتر مسعود مرادی مدیر املاک مسعود پرند) مورد بررسی قرار می گیرد و استعلامات لازم انجام می شود.

شما به عنوان خریدار مبلغی هر چند اندک به فروشنده ملک پرداخت می نمایید و در مبایعه نامه ذکر می شود و عقد بیع جاری میشود؛تمامی توافقات ت و شرایط معامله  برد برد که بین شما و مالک ملک  در حال انجام است در مبایعه نامه قید می گردد و به امضای طرفین میرسد؛ و با توجه به اینکه بانک  از مبلغ بیش از ۱۹۹ میلیون تومان را بدون مبایعه نامه چک رمزدار صادر نمی کند شما باید برای  تسویه حساب نهایی این مبایعه نامه را همراه خود داشته باشید.

مدارک مالک و نسخه اصلی مبایعه نامه نزد املاک باقی می ماند تا روز محضر و تسویه نهایی؛در این مرحله با امضای طرفین کد رهگیری صادر می شود و عقد بیع به صورت رسمی جاری می گردد. شما همراه مبایعه نامه به بانک تشریف می برید بعد از تهیه چک در روز موعود به دفتر مراجعه کرده و همراه نماینده دفتر و مشاور شخصی و شخص مالک به دفترخانه مراجعه کرده و بعد از استعلامات دفترخانه   نقل و انتقالات انجام شده و معامله پایان می پذیرد.

لازم به ذکر است تعهدات املاک پرند در مرحله  به پایان نخواهد رسید و این تازه  شروع ماجراست .

املاک-پرند
املاک-پرند

  فرصت طلایی خرید خانه در پرند با کمترین بودجه برای سکونت و سرمایه گذاری

خرید خانه در پرند با مبلغ کمتر فرصت طلایی را در اختیار افراد با درآمد متوسط رو پایین قرار داده است که به راحتی می توانند صاحب خانه شوند و هم فرصتی برای سرمایه گذاری خواهد بود. داشتن خانه یکی از ملزومات برای هر خانواده محسوب می شود و به همین دلیل مهمترین هدف پس انداز یا سرمایه گذاری آنها، مسکن می باشد. در واقع می توان گفت خرید خانه جزو امن ترین و کم ریسک ترین سرمایه گذاری ها در ایران به شمار می رود. پرند شهر نسبتا جدید است که در فاصله ی نزدیکی از تهران قرار دارد این شهر به دلیل شرایط خاصی که دارد به یکی از مهمترین شهرهای اطراف تهران مبدل شده است. از آنجا خرید و فروش و نقل مکان از یک شهر بزرگ به شهر کوچکتر که امکانات کمتری دارد کاری سخت  دشوار است بنابراین به تحقیق و بررسی بیشتری نیاز است تا درست ترین تصمیم را در مورد خرید خانه بگیرید.

موقعیت شهر پرند

شهر پرند در جنوب غربی تهران قرار دارد و نزدیکی آن به فرودگاه امام خمینی موقعیت این شهر را بسیار خاص کرده است پیش بینی می شود که در آینده تبدیل به یکی از شهرهای پرجمعیت شود. پرند شهری نسبتا جدید است و ساکنین آن عمدتا مهاجرینی از شهرهای تهران و سایر شهرهای کوچکتر اطراف می باشند. دلایلی که خرید خانه در پرند را مورد توجه قرار می دهد عبارتند از:

 • ساختمان های اصولی و مقاوم در برابر زلزله
 • نزدیکی به فرودگاه امام خمینی
 • نزدیک بودن به شهرک صنعتی پرند
 • ترافیک کم
 • هوای پاک
 • نزدیکی به آزاد راه تهران- ساوه
 • مسکن های مهر
 • ظرفیت بالا برای ایجاد شغل
 • قطار بین شهری

پرند را شهر مسکن مهر می نامند زیرا بیشترین تعداد آپارتمان ساخته شده تحت عنوان مسکن مهر را دارد. قیمت ارزان آپارتمان ها و موقعیت خاص جغرافیایی افراد ترغیب به خرید خانه در پرند کرده است.

قیمت آپارتمان در پرند
قیمت آپارتمان در پرند

قیمت آپارتمان در پرند

قیمت آپارتمان در پرند نیز یک فاز تا فاز دیگر بسیار متفاوت است. پرند از چندین فاز تشکیل شده و در هر فاز تعداد زیادی شهرک های آپارتمانی ساخته شده که هر کدام بنا  به موقعیت قرارگیری، قیمت های متفاوتی دارند اگر بودجه شما برای خرید خانه در پرند در حد متوسط است می توانید، فاز های قدیمی تر که قیمت مناسب تری دارند مانند فاز ۱ تا ۳ را برای خرید انتخاب کنید.

فازهای ذکر شده دارای امکانات کامل برای زندگی نظیر، درمانگاه، پارک، مرکز خرید، میوه و تره بار، فروشگاه و… است. اگر بودجه شما کم است اما قصد خرید خانه در پرند را دارید فازهای ۴,۵,۶  برای شما بهترین گزینه می باشد.  اکثر آپارتمان های موجود در فازهای ۴ و۵ و ۶ را شهرکهایی که در قالب مسکن مهر ساخته شده تشکیل داده که قیمت نسبت به آپارتمان های فاز های فاز ها ۱ تا ۳ کمتر می باشد و برای افرادی که بودجه کمتری دارند بسیار مناسب است. همچنین امکانات این فازها هرچند نسبت به فازها ۱ تا ۳ کمتر است اما امکانات اولیه نظیر مدرسه، مسجد، فروشگاه و مرکز خرید را دارا می باشد و این مناطق را به بهترین مکان برای خرید آپارتمان در پرند و سکونت در آن تبدیل کرده است.

یکی از عواملی که باعث روی آوردن مردم به خرید مسکن های مهر در پرند شده علاوه بر هزینه کمتر ساخت آنها، داشتن وام با سود بسیار کم است که به عنوان یک مزیت کمکی، افراد می توانند روی آن برای خرید خانه در پرند حساب کنند.

سرمایه گذاری با پیش خرید آپارتمان

شهر پرند دارای ۷ فاز است که تعداد زیادی آپارتمان در حال احداث دارد شهرک بنا به موقعیت خود و متراژهایی که دارد و همچنین امکاناتی که برای واحدها پیش بینی شده قیمت متفاوتی دارد. پیش خرید کردن آپارتمان نیز یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری در مسکن است که می توان روی آن حساب کرد. مناسب ترین قیمت آپارتمان در پرند برای پیش خرید فازهای ۴ تا ۷ می باشد.

دلایل سرمایه گذاری در پرند

چه چیزی هایی پرند را نسبت به سایر شهر های اطراف کلانشهر تهران متمایز کرده؟ و در آینده قرار است چه چیزهایی تغییر کند که باعث بالا رفتن قیمت املاک پرند شود؟ ظرفیت جذب جمعیت پرند بسیار بالا است و با افزوده شدن امکانات شهری مانند مترو انتظار می رود که خانواده های بیشتری به این شهر مهاجرت کنند. نزدیک بودن به شهرک صنعتی و ظرفیت ایجاد کسب و کار در پرند مهمترین عامل توسعه آن است. همچنین افتتاح متروی بین شهری در آینده نزدیک نیز به بالا رفتن قیمت آپارتمان در پرند کمک می کند. بنابراین تقاضا برای خرید خانه در پرند زیاد می شود.

مطالعه این مقاله
معرفی پروژه میثم نهاجا فاز ۴ پرند

 سایر عواملی که بر افزایش جمعیت و توسعه و پیشرفت پرند تاثیر دارد

علاوه بر شهرک صنعتی، ایجاد شغل و افتتاح مترو سایر عوامل تاثیر گذار در قیمت املاک پرند شامل موارد زیر می شود:

 • پیشروی ساخت و ساز مسکن و افزایش تعداد فازها از ۷ تا ۱۵

 • احداث پارک جنگلی

 • توسعه مجموعه ورزشی کارتینگ شهر پرند

 • احداث نمایشگاه بین المللی

 • احداث پروژه گردشگری سرزمین ایرانیان

با وجود موارد گفته شده اما باز هم راه برای پیشرفت این شهر باز است. هدف از احداث شهر پرند ارائه زندگی شهری به سبک نوین و استاندارد می باشد که با وجود اینکه هنوز پیشرفت های این شهر کامل نشده اما تا حدی در ارائه این زندگی موفق بوده است. سرمایه گذاری در املاک پرند نیاز به چشم انداز بلند مدت دارد و چنانچه سرمایه محدودی دارید می توانید با خرید خانه در پرند و سکونت در آن هم از زندگی ایده آل شهری لذت ببرید و هم سرمایه گذاری بلند مدت انجام دهید.

با کامل شدن پروژه های نیمه ساخته مسکن مهر و افتتاح قریب الوقوع مترو بین شهری پرند-تهران دسترسی افراد به کلانشهر تهران راحت تر شده و تاثیر زیادی در افزایش قیمت آپارتمان در پرند خواهد داشت. از طرفی دیگر به دلیل سخت شدن زندگی برای افراد متوسط تا ضعیف در تهران احتمال مهاجرت به این شهر و سکونت در آن بیشتر می شود. بدیهی است که افزایش جمعیت  با افزایش ساخت و ساز و پیشرفت توسعه شهری همگی در یک راستا اتفاق خواهد افتاد.

 

 فرصت طلایی خرید خانه در پرند با کمترین بودجه برای سکونت و سرمایه گذاری

خرید خانه در پرند با مبلغ کمتر فرصت طلایی را در اختیار افراد با درآمد متوسط رو پایین قرار داده است که به راحتی می توانند صاحب خانه شوند و هم فرصتی برای سرمایه گذاری خواهد بود. املاک پرند-دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند با مدیریت دکتر مسعود مرادی دارای ۵۲ لایسنس داخلی و خارجی املاک و مستغلات با ارائه مشاوره رایگان و تخصصی در خصوصص مشاوره منطقه شناسی و اطلاع از قیمت های واقعی و بروز خرید آپارتمان در پرند و همچنین سرمایه گذاری و سکونت در پرند با ارائه خدمات خاص و ویژه در خور شخصیت والای هم میهنان عزیز به شما کمک می نماید نه تنها نقدینگی خود را در برابر تورم افسار گسیخته محافظ نماید ؛ بلکه با خرید خانه و ملک در پرند پاتخت مهر ایران که طبق آمار در ۳ سال رشد بیش ۴ برابری داشته آینده خود و خانواده محترمتان را هم تضمین نمایید .

برای استفاده از خدمات دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند می توانید با خط ویژه املاک پرند ۰۹۱۲۱۲۸۱۳۲۸ تماس حاصل نمایید و یا از وبسایت و اپلیکیشن املاک پرند استفاده نمایید. برای دسترسی به سایت املاک پرند در گوگل کلمه املاک پرند را سرچ نمایید ؛ گوگل معتبر ترین سایت را به شما معرفی خواهد کرد به روی اولین سایت که شماره تلفن املاک پرند هم در آن درج شده به نشانی amllakparand.ir  املاک پرند ۰۹۱۲۱۲۸۱۳۲۸ مراجعه فرمایید و از رایگان این مجموعه استفاده نمایید .

داشتن خانه یکی از ملزومات برای هر خانواده محسوب می شود و به همین دلیل مهمترین هدف پس انداز یا سرمایه گذاری آنها، مسکن می باشد. در واقع می توان گفت خرید خانه جزو امن ترین و کم ریسک ترین سرمایه گذاری ها در ایران به شمار می رود. پرند شهر نسبتا جدید است که در فاصله ی نزدیکی از تهران قرار دارد این شهر به دلیل شرایط خاصی که دارد به یکی از مهمترین شهرهای اطراف تهران مبدل شده است.

از آنجا خرید و فروش و نقل مکان از یک شهر بزرگ به شهر کوچکتر که امکانات کمتری دارد کاری سخت  دشوار است بنابراین به تحقیق و بررسی بیشتری نیاز است تا درست ترین تصمیم را در مورد خرید خانه بگیرید.

موقعیت شهر پرند

شهر پرند در جنوب غربی تهران قرار دارد و نزدیکی آن به فرودگاه امام خمینی موقعیت این شهر را بسیار خاص کرده است پیش بینی می شود که در آینده تبدیل به یکی از شهرهای پرجمعیت شود. پرند شهری نسبتا جدید است و ساکنین آن عمدتا مهاجرینی از شهرهای تهران و سایر شهرهای کوچکتر اطراف می باشند. دلایلی که خرید خانه در پرند را مورد توجه قرار می دهد عبارتند از:

 • ساختمان های اصولی و مقاوم در برابر زلزله
 • نزدیکی به فرودگاه امام خمینی
 • نزدیک بودن به شهرک صنعتی پرند
 • ترافیک کم
 • هوای پاک
 • نزدیکی به آزاد راه تهران- ساوه تهران-قم و آزاد راه غدیر
 • مسکن های مهر
 • ظرفیت بالا برای ایجاد شغل
 • قطار بین شهری

پرند را پایتخت مسکن مهر می نامند زیرا بیشترین تعداد آپارتمان ساخته شده تحت عنوان مسکن مهر را دارد. قیمت خرید خانه در پرند ارزان آپارتمان ها و موقعیت خاص جغرافیایی افراد ترغیب به خرید خانه در پرند کرده است.

قیمت آپارتمان در پرند
قیمت آپارتمان در پرند

قیمت آپارتمان در پرند

قیمت خرید خانه در پرند در هر فاز متفاوت می باشد چرا که در هر فاز پرند امکانات رفاهی آن فاز با فازهای دیگر متفاوت است مثلاً در فاز صفر پرند دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند در آن فاز واقع شده و ورودی شهر پرند فاز صفر پرند میباشد قیمت املاک معمولاً از ده میلیون و پانصد هزار تومان تا ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بستگی به اینکه آپارتمان مورد نظر در طبقه چندم واقع شده (چون این آپارتمان ها که در  فاز صفر پرند واقع اکثرا فاقد آسانسور می باشند )در نوسان است

 البته در این فاز املاکی وجود دارد که نوساز است قیمت این املاک بین ۱۴ تا ۲۰ میلیون متفاوت است بستگی به متریال یا مصالح به کار برده شده در ساختمان و لوکیشن ساختمان و موقعیت ملک و قدر و سهم واحدها از زمین  کلی ساختمان مشاعات ساختمان بسیاری موارد دیگر دارد.

قیمت آپارتمان در فاز یک پرند کمی متفاوت تر است فاز صفر پرند است چرا که اکثر آپارتمان های فاز یک پرند به صورت مشاعی و دو طبقه می باشد البته تعدادی آپارتمانهای سه طبقه نیز به صورت پروژه ای و مجتمع در این فاز پرند ساخته شده ده که قدمتی حدود ۱۳ تا ۱۵ سال دارد قیمت این املاک هم بستگی به طبقه و بازسازی هایی که در آن خانه صورت گرفته و دسترسی های آن متفاوت است ولی به طور میانگین از ۱۱ تا ۱۲ تومن معامله می شود البته بعضی از ملک هایی که در فاز یک پرند وجود دارند و متراژ آن ها بین ۵۰ تا ۶۰ متری هستند .

با توجه به اینکه خرید آپارتمان ۶۰ متری در پرند از تقاضای زیادی برخوردار است و با توجه به قانون عرضه و تقاضا قیمت این آپارتمان های ۶۰ متری و متراژ های کوچک بیش از ۱۲ میلیون تومان هم معامله می شود. خرید خانه درپرند فاز صفر  برای کسانی توصیه میشود که به دنبال محیطی امن و آرام با قیمتی معقول برای خود و خانواده هستند.

خرید خانه در فاز یک پرند برای افرادی توصیه میشود که همزمان قصد سرمایه گذاری و سکونت در محیطی امن و آرام به دور از هیاهوی مرکز شهر را دارند .

قیمت خرید خانه در پرند فاز ۲ پرند یکی از بهترین فازها برای سکونت در پرند فاز ۲ این شهر می باشد چرا که بیشتر آپارتمان ها و بافت ویلایی و باغ ویلاهای این شهر در این فاز وجود دارد و اکثر امکانات رفاهی این شهر نیز در این فاز تجمیع شده است آپارتمان های نوساز در جای جای فاز ۲ پرند به چشم می‌خورند که با متریال های گوناگون و نماهای بسیار زیبا که کم از شمال شهر تهران ندارد با خیابان های بسیار خلوت بزرگ و مشجر پر از درختهای پر برگ و آواز پرندگانی که نوید آرامش را به شما هدیه می دهند .

مطالعه این مقاله
تحویل باقی‌مانده واحدهای مسکن مهر تا پایان سال

قیمت این املاک شخصی ساز در فاز ۲ پرند از حدود ۱۴ میلیون تومان شروع شده و گاهی تا ۲۰ میلیون تومان هم خرید و فروش می‌شود بافت دیگر این فاز که معروف به مشاعی هست به آپارتمان هایی گفته می شود که در دو طبقه با حیاط مشترک ساخته شده اند دو طبقه آپارتمان چه روی هم دیگر ساخته شده‌اند و ورودی‌های جداگانه دارند را اصطلاحاً مشاعی خطاب می کنند این آپارتمان های مشاعی در فاز دو پرند مخصوص خاص پسندان ای ست که خانواده های پرجمعیت دارند و دو آپارتمان را به صورت یک جا قصد خرید دارند و همزمان از ویلایی بودن هم بی‌بهره نمانند.

قیمت آپارتمان های مشاعی در فاز ۲ پرند هم حدوداً متری ۱۲ تا ۱۳ میلیون تومان معامله می‌شود بستگی به بازسازی بودن ملک مورد نظر لوکیشن مورد نظر و موارد دیگر بهترین بافت برای زندگی و آسایش شما باغ ویلاهای پرند است این بافت از پرند به طور کلی شاید بهترین بهترین نقطه پرند باشد چراکه قشر خاصی در این منطقه زندگی می‌کنند معمولاً کارخانه داران و سرمایه داران شهرک های صنعتی اطراف برای نزدیکی به محل کارشان از این منطقه استفاده می کنند.

این بافت از پرند امکانات ویژه ای را به خود اختصاص داده است از بت ورود این شهرک نسبتاً بزرگ گیت های نگهبانی بزرگی وجود دارد که فقط مالکین و مشاورین املاک خاصی را به این منطقه اجازه ورود می دهد تمام خیابان ها و کوچه های این منطقه با دوربین های مداربسته تحت کنترل ۲۴ ساعت است است در تمام کوچه ها و خیابان های این منطقه نگهبان های محله به صورت ۲۴ ساعته و در پست های دونفره همراه موتور و سگ های آموزش دیده در حال گشت زنی و نگهبانی از منازل و افراد ساکن در این منطقه هستند.

تمامی ویلاهایی که در این منطقه وجود دارد دارای استخر روباز حیاط های  بسیار مشجر و گل کاری شده و با متراژ های متفاوت از ۴۰۰ متر تا ۱۰۰۰ متر موجود می باشد قیمت این باغ ویلا ها که در شمال فاز دو واقع شدند از ۱۴ میلیون تومن تا ۱۶ میلیون تومان متفاوت است

قیمت آپارتمان در فاز ۳ پرند فاز سه پرند و خرید خانه در این فاز  شامل ۲ بخش  شخصی ساز و مسکن مهر می باشد که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند این فاز با توجه به اینکه نزدیک به فاز ۲ پرند میباشد از امکانات فاز ۲ پرند بهره‌مند است به طبع آن قیمت آن هم بالاتر از فازهای ۴ پرند فاز ۵ پرند و فاز ۶ پرند می باشد قیمتهای املاک شخصی ساز در فاز ۳ پرند که نوساز هستند از متری ۱۳ میلیون تومان شروع شده و تا ۱۷ میلیون تومان هم معامله می شوند قیمت مسکن مهر هایی که در این فاز احداث شدند بستگی به وضعیت اسناد آنها از متری۸ الی ۹ میلیون تومان معامله می شود که برای سکونت پیشنهاد می شود این مسکن مهر ها اکثراً دارای پارکینگ مسقف و طبقات کم می باشد

قیمت آپارتمان در فاز ۴ پرند فاز ۴ پرند شامل دو بخش شمالی و جنوبی می باشد که بخش شمالی آن از استقبال بیشتری برخوردار است است اکثر پروژه ها در این فاز دارای پارکینگ و انباری مسقف هستند قیمت آپارتمان مسکن مهر در فاز ۴ پرند از متری هفت و نیم میلیون تا هشت و نیم میلیون معامله می شود البته در فاز ۴ پرند قسمت جنوبی آن پروژه های زیادی وجود دارد که برخی از آنها هنوز تحویل نشده و اصطلاحاً غیر تحویلی میباشد که خرید این آپارتمان ها برای سرمایه گذاری پیشنهاد می شود .

البته به این نکته بسیار بسیار مهم توجه نمایید که اسناد این آپارتمان های غیر تحویلی بسیار مهم هستند که حتماً ۵ برگی باشند و سه برگی یا تهاتری به هیچ وجه خرید نکنید چرا که دچار مشکلات عدیده ای خواهید شد برای توضیحات بیشتر می توانید با دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند با شماره تلفن ویژه ۰۹۱۲۱۲۸۱۳۲۸ تماس حاصل نمایید و از مشاوره مشاورین املاک پرند استفاده فرمایید.

 

آپارتمان در فاز ۵ پرند فاز ۵ پرند شامل حدود ۸۰ پروژه مسکن مهر پرنده باشد این پروژه ها امکانات متفاوتی را دارا می باشند که با سلایق گوناگون تطابق دارد در این فاز برجهای ۱۴ طبقه وجود دارد آپارتمان های چهار طبقه وجود دارد آپارتمان های ۸ طبقه وجود دارد آپارتمانهای با پارکینگ و انباری موجود است آپارتمان های تعاونی ساز موجود است فاز ۵ پرند دو بخش شمالی و جنوبی دارد در فاز ۵ شمال پروژه مپسا وجود دارد که دو نوع سازه در این پروژه موجود است یک نوع این سازه ها از نوع بتنی است که اصطلاحاً به آن ا ِمسا گفته می شود و نوع دیگر آن سازه‌های ال اس اف این است که معادل فارسی آن سازه های سبک سازه است این نوع سازه ها مقاومت بسیار زیادی در مقابل زلزله دارد متاسفانه در ایران این نوع سازه ها آن طور که باید و شاید از استقبال خوبی برخوردار نیستند قیمت پروژه های مپسا به جهت تقاضای کم مصرف کنندگان عزیز از دیگر پروژه های فاز ۵ پرند کمتر می باشد قیمت این پروژه ها میانگین از ۴ میلیون تومن برای lsf چهار نیم تا پنج میلیون تومان برای بتن ها قیمت گذاری می شوند فاز ۵ جنوب پرند با توجه به امکانات بسیار زیادی که دارد از جمله امکانات آموزشی درمانی رفاهی خدماتی و غیره که در حد فاز ۲ پرند میباشد و هیچ گونه کم و کاستی ندارد قیمت پروژه ها معمولاً از پنجم نیم تا شش و نیم میلیون تومن قیمت گذاری می شود بهترین پروژه برای سرمایه گذاری در این منطقه پروژه کوزو ۵ یا شهرک آفتاب این منطقه است که از امکانات رفاهی بسیار مناسبی برخوردار است

 
 

قیمت فاز ۶ پرند جدیدترین فاز پرند در حال حاضر می باشد که در حال ساخت و ساز و عمران و آبادی می باشد و شاید بتوان گفت مناسبترین و بهترین فاز برای سرمایه‌گذاری در بخش املاک در پرند می باشد.

چراکه عمران و آبادی در این فاز به شدت رو به گسترش است فاز ۶ پرند روی ارتفاعات پرند قرار دارد و از لحاظ آب و هوا از تمام فازهای دیگر پرند مناسب تر است به طوری که اختلاف دما درجه‌ای با دیگر فازهای پرند دارد این فاز معروف به بام پرند میباشد به تازگی شهرک های ویلایی در این فاز شروع به ساخت شده است .

مسکن ملی پرند در این فاز کلنگ زنی شده و برخی از پروژه های مسکن ملی هم پیشرفت حدود ۶۰ درصدی داشته اند که این نشان دهنده رشد سریع این فاز دارد طوری که به زودی فاز هفتم پرنده م در حال راه اندازی می باشد فاز ۶ پرند شامل ۴۵ پروژه می باشد که مهمترین آنها شهرک آسمان یا همان کوشش است.

مطالعه این مقاله
پرند فاز صفر پروژه تعاونی شرکت نفت

آپارتمان های یک خوابه دو خوابه و سه خوابه برای سلایق گوناگون را پوشش می دهد این پروژه در شمال فاز ۶ قرار دارد و قیمتی معادل پنج و نیم میلیون تومان برای هر متر مربع را شامل می شود پروژه های به نام دیگری نیز در فاز ۶ وجود دارد که از آنها می توان نام برد مثل پروژه کیسون که شامل ۱۰ فاز است که از معادل فارسی آن که زون است استفاده می شود .

پروژه هسا که این پروژه شامل چهار بخش است که در حال حاضر فقط هسا ۱ و هسا ۴ پیشنهاد می شود چراکه در پروژه هسا ۳ و هسا ۲ پرند اکثر آپارتمانها دارای اسناد سه برگی یا تهاتری هستند که با خرید آنها دچار مشکلات عدیده‌ای خواهید شد البته با کمک یک مشاور خوب در این پروژه ها هم می توانید خریدهای مناسبی داشته باشید.

به شرط این که قبل از خرید از اسناد و مدارک آپارتمان مورد نظر به خوبی مطلع باشید و همچنین با قیمت به روز و مناسب ملک مورد نظر را خریداری بفرمایید قیمت املاک در فاز ۶ جنوب کمی از فاز ۶ مال پایین تر است و قیمت حدود پنج میلیون تومان را به خود اختصاص داده است.

املاک-در-پرند
املاک-در-پرند

پیشنهاد می شود قبل از هرگونه معامله در پرند به وب سایت املاک پرند مراجعه فرمایید و مقالات این وب سایت را مطالعه نمایید تا با دید باز خریدی مطمئن را تجربه نمایید برای این منظور می توانید در گوگل املاک پرند را سرچ نمایید و به اولین سایت که ملاحظه می کنید مراجعه کنید یا به شماره تلفن ۰۹۱۲۱۲۸۱۳۲۸ در واتساپ یا با پیام کوتاه درخواست آدرس سایت را  ارسال نمایید .

دپارتمان املاک و سرمایه گذاری مسعود پرند  ، یک تیم معتبر شامل ۱۵۰ نفر جوان متخصص و دارای مدارک رسمی از مراکز معتبر داخلی و خارجی برای انجام کلیه خدمات ملکی حقوقی زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری با ۲۰ سال سابقه وکالت ملکی، شامل : خرید آپارتمان در پرند و فروش آپارتمان در پرند و همچنین ارائه خدمات مشاوره خصوصی قیمت آپارتمان در پرند و در راستای توسعه خدمات مشاوره ای و انجام خدمات نیابتی (شهرداری ، دارایی ، ثبت) با تیم کاملا حرفه  می باشد و با رعایت اصول منطقی و مشتری مداری، به یکی از مشاورین املاک موفق در این زمینه  تبدیل شده است.

تاکید مدیران این مجموعه بر روی عرضه خدمات با کیفیت و تضمین بهترین قیمت ممکن، منجر به وفاداری مخاطبان به املاک پرند شده است. خدمات قابل ارائه در این مرکز شامل مشاوره خصوصی خرید یا سرمایه گذاری ملکی در پرند خرید املاک فاز صفر ، ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ و ۶ پرند و همچنین قیمت گذاری و کارشناسی املاک در شهر جدید پرند ، خانه های ویلایی ، زمین و املاک اداری املاک تجاری و آپارتمان های مسکونی می باشد.

عرضه خدمات عالی و یکپارچه ای شامل طراحی تا ساخت ودکوراسیون واحد در املاک پرند انجام میشود،همین امر باعث ایجاد فضایی مناسب جهت انتخاب این مرکز شده است.

 به طور کلی  میتوان گفت : قیمت آپارتمان در پرند نیز یک فاز تا فاز دیگر بسیار متفاوت است. پرند از چندین فاز تشکیل شده و در هر فاز تعداد زیادی شهرک های آپارتمانی ساخته شده که هر کدام بنا  به موقعیت قرارگیری، قیمت های متفاوتی دارند اگر بودجه شما برای خرید خانه در پرند در حد متوسط است می توانید، فاز های قدیمی تر که قیمت مناسب تری دارند مانند فاز ۱ تا ۳ را برای خرید انتخاب کنید.

فازهای ذکر شده دارای امکانات کامل برای زندگی نظیر، درمانگاه، پارک، مرکز خرید، میوه و تره بار، فروشگاه و… است. اگر بودجه شما کم است اما قصد خرید خانه در پرند را دارید فازهای ۴,۵,۶  برای شما بهترین گزینه می باشد. 

اکثر آپارتمان های موجود در فازهای ۴ و۵ و ۶ را شهرکهایی که در قالب مسکن مهر ساخته شده تشکیل داده که قیمت نسبت به آپارتمان های فاز های فاز ها ۱ تا ۳ کمتر می باشد و برای افرادی که بودجه کمتری دارند بسیار مناسب است.

همچنین امکانات این فازها هرچند نسبت به فازها ۱ تا ۳ کمتر است اما امکانات اولیه نظیر مدرسه، مسجد، فروشگاه و مرکز خرید را دارا می باشد و این مناطق را به بهترین مکان برای خرید آپارتمان در پرند و سکونت در آن تبدیل کرده است.

یکی از عواملی که باعث روی آوردن مردم به خرید مسکن های مهر در پرند شده علاوه بر هزینه کمتر ساخت آنها، داشتن وام با سود بسیار کم است که به عنوان یک مزیت کمکی، افراد می توانند روی آن برای خرید خانه در پرند حساب کنند.

خرید آپارتمان در پرند

سرمایه گذاری با پیش خرید آپارتمان در پرند

برای سرمایه گذاری در پرند شاید بهترین گزینه پیش خرید آپارتمان برای سرمایه گذاری کوتاه مدت خصوصاً پیش خرید مسکن مهر البته تعداد کمی از آنها باقی مانده پیش خرید مسکن مهر اصطلاحاً آپارتمان های غیر تحویلی گفته می شود به این صورت که کسی که نفر اول بوده و از دولت آپارتمان را پیش خرید کرده مبلغی را به حساب دولت واریز کرده و منتظر تحویل شدن واحد خود میباشد .

اصطلاحاً این فرد پیش خریدار اولیه می باشد و حال قصد فروش واحد خود را دارد این واحدها شامل شرایط گوناگونی می باشد که بدترین آنها واحدهای تهاتری می باشد که معمولاً پیمانکارها به جای پول از شرکت عمران واحدهایی را تحویل گرفتند که سند این واحدها به جای ۵ برگی ۳ برگی است که گرفتن ۵ برگی این واحد ها کاری بسیار مشکل است .

این واحدهای غیر تحلیلی باید مبلغی را به دولت پرداخت نمایند بابت خرید اعیانی ملک که صاحب آن خواهند شد و عرصه را هم که ۹۹ ساله اجاره خواهند کرد معمولاً سالیانه قیمت خرید این اعیانی افزایش قیمتی خواهد داشت قیمت این واحدها بر اساس واریزی آنها و موعد تحویل آنها قیمت گذاری خواهد شد.

این واحدها وقتی زمان تحویلشان نزدیک باشد به آنها اصطلاحاً اولویت تحویل می گویند به این صورت که بلوک هایی که اولویت تحویل هستند توسط پیمانکار رنگ آمیزی می شوند مشخص می‌شود که این بلوک آماده تحویل است و اس ام اس مهرفی به بانک هم برای مالک واحد ارسال میشود بهترین زمان خرید واحدهای غیر تحویلی همین زمان است.

چون شما با مبلغی که سرمایه گذاری می فرمایید و حداکثر ۲ الی ۳ ماه زمان سودی معادل حدود صد میلیون تومانی خواهید کرد البته به این نکته توجه داشته باشید که خیلی از مشاور نماها و افراد سودجو واحدهای مشکل دار را به جای این واحدها ممکن است به شما معرفی و در نهایت بفروشند در نتیجه انتخاب مشاور املاک امین را در اولویت خود قرار دهید.

شهر پرند دارای ۷ فاز است که تعداد زیادی آپارتمان در حال احداث دارد شهرک بنا به موقعیت خود و متراژهایی که دارد و همچنین امکاناتی که برای واحدها پیش بینی شده قیمت متفاوتی دارد.

پیش خرید کردن آپارتمان نیز یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری در مسکن است که می توان روی آن حساب کرد. مناسب ترین قیمت آپارتمان در پرند برای پیش خرید فازهای ۴ تا ۷ می باشد.

 

دلایل سرمایه گذاری در پرند

چه چیزی هایی پرند را نسبت به سایر شهر های اطراف کلانشهر تهران متمایز کرده؟ و در آینده قرار است چه چیزهایی تغییر کند که باعث بالا رفتن قیمت املاک در پرند شود؟ ظرفیت جذب جمعیت پرند بسیار بالا است و با افزوده شدن امکانات شهری مانند مترو انتظار می رود که خانواده های بیشتری به این شهر مهاجرت کنند.

مطالعه این مقاله
برای خرید ملک به چه نکاتی باید توجه کنيد

نزدیک بودن به شهرک صنعتی و ظرفیت ایجاد کسب و کار در پرند مهمترین عامل توسعه آن است. همچنین افتتاح متروی بین شهری در آینده نزدیک نیز به بالا رفتن قیمت آپارتمان در پرند کمک می کند. بنابراین تقاضا برای خرید خانه در پرند زیاد می شود.

 سایر عواملی که بر افزایش جمعیت و توسعه و پیشرفت پرند تاثیر دارد

علاوه بر شهرک صنعتی، ایجاد شغل و افتتاح مترو سایر عوامل تاثیر گذار در قیمت املاک پرند شامل موارد زیر می شود:

 • پیشروی ساخت و ساز مسکن و افزایش تعداد فازها از ۷ تا ۱۵
 • احداث پارک جنگلی
 • توسعه مجموعه ورزشی کارتینگ شهر پرند
 • احداث نمایشگاه بین المللی
 • احداث پروژه گردشگری سرزمین ایرانیان

با وجود موارد گفته شده اما باز هم راه برای پیشرفت این شهر باز است. هدف از احداث شهر پرند ارائه زندگی شهری به سبک نوین و استاندارد می باشد که با وجود اینکه هنوز پیشرفت های این شهر کامل نشده

اما تا حدی در ارائه این زندگی موفق بوده است. سرمایه گذاری در املاک پرند نیاز به چشم انداز بلند مدت دارد و چنانچه سرمایه محدودی دارید می توانید با خرید خانه در پرند و سکونت در آن هم از زندگی ایده آل شهری لذت ببرید و هم سرمایه گذاری بلند مدت انجام دهید.

با کامل شدن پروژه های نیمه ساخته مسکن مهر و افتتاح قریب الوقوع مترو بین شهری پرند-تهران دسترسی افراد به کلانشهر تهران راحت تر شده و تاثیر زیادی در افزایش قیمت آپارتمان در پرند خواهد داشت.

از طرفی دیگر به دلیل سخت شدن زندگی برای افراد متوسط تا ضعیف در تهران احتمال مهاجرت به این شهر و سکونت در آن بیشتر می شود. بدیهی است که افزایش جمعیت و قیمت املاک در پرند و قیمت آپارتمان با افزایش ساخت و ساز و پیشرفت توسعه شهری همگی در یک راستا اتفاق خواهد افتاد.

 

آینده پرند

پرند در آینده ای نزدیک شهر جدید پرند پرند در حال حاضر شهر فرصت های طلایی و پایتخت مسکن مهر ایران نام گرفته است . اگر کمی اهل دور اندیشی و تامل باشیم ؛ در می یابیم که با گسترش حاشیه ...

راهنمای خرید خانه در پرند

راهنمای خرید خانه در پرند املاک پرند یکی از مشاورین برتر املاک در زمینه فروش و خرید آپارتمان در پرند می باشد. باید در نظر داشت با توجه به اینکه قیمت آپارتمان در پرند بسیار مناسب می باشد، سرمایه گذاری در این محیط می تواند گزینه خوب برای ...

مترو پرند دهه فجر ۱۴۰۱ افتتاح می‌شود

مدتی پیش علیرضا زاکانی خبر از تغییر و تحولات اساسی در شهر تهران داد و حالا مدیرعامل شرکت مترو تهران می‌گوید در این راستا افتتاح و راه‌اندازی مترو پرند در دهه فجر امسال صورت می‌گیرد و تصویب واگذاری زمین ...

معرفی پروژه مپسا ۵ پرند+قیمت+ویدیو

پروژه  ۵۴۰۰ واحدی مپسا ۵ در مساحت تقریبی ۷۵ هکتار در قسمت شمال فاز ۵ احداث شده است. پروژه مپسا ۵ پرند از لحاظ مصالح به کار رفته و مواد ساخته شده از متریال گوناگونی استفاده کرده است که بر ...

معرفی پروژه شهران فاز ۴ پرند

معرفی پروژه شهران فاز ۴ پرند یکی از پروژه های خوب فاز ۴ پرند پروژه شهران است که در بلوار ۲۲ بهمن قرار دارد و دارای لوکیشن عالی و دسترسی بسیار عالی فاز ۴ پرند است این پروژه دارای ۵ ...

افتتاح خط اتوبوس از ایستگاه مترو به فاز ۶

خط اتوبوس از ایستگاه راه آهن (ریل باس) به مقصد فاز ۶ شهر پرند با حضور حمیدرضا اله یاری شهردار پرند، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران و معاونین خدمات شهری و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری، عصر امروز آغاز به ...
آگهی بیشتر...
‫۰/۵ ‫(۰ نظر)
لطفا به این نوشته از ۵ امتیاز دهید
[جمع امتیاز: ۰ میانگین: ۰]

تماس با ما