مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
قتل در شورای شهر پرند

قتل به خاطر شورای شهر پرند

قتل به خاطر شورای شهر

به خاطر ورود به شورای شهر به خاطر خدمت به مردم کاندیدا مردم رو می کشن!!!

 

به خاطر این که به مردم خدمت کنی !

نمیدونم مگه توی شهرداری و توی شورای شهر چه قدرتی نهفته است؟و چقدر پول اونجا توضیع می شه که این کاندیدای محترم این طوری با هم سر جنگ دارند و به روی هم شمشیر رو از رو بستن !

 سر یک رای گیری که معلوم نیست کدوم یکی از این دوستان رای بیارن کدوم نمیارن …

آخرش که چی ۴ سال دیگه بالاخره تموم میشه یه نفر دیگه جای شما میشینه این چه کاریه کردی اخه !
نماینده های دوره قبل متاسفانه همشون اختلاس کردند و کارشان به زندان کشید این چه کاریه که با شهر می کنید خوشبختانه بودجه برای این شهر زیاد هست درآمدهای این شهر زیاده .

دریافت هایی که دارین از این شهر زیاد هست چرا بخش‌هایش رو تو خود این شهر هزینه نمیکنید ؟

چرا این اتفاقا داره میوفته ؟
کی باید پاسخگو باشه ؟
از همین جا مشخصه که توی دوره بعد هم ما اتفاقات خوبی را نخواهیم دید سالی که نکوست از بهارش پیداست!

نمیدونم به کجا داریم میریم ولی پیشنهادم اینه که بشینیم یک راه حل پیدا بکنیم که شورای شهر پرند از این وضعیت بحرانی خارج بشه و مسئولین محترم یک فکری به حالش بکنن و یه مقدار بیشتر اینجا رو در نظر داشته باشند و این باعث بشه که حداقل کمتر به این مسائل اتفاق بیوفته و کار به کاردان سپرده بشه .

 من از مردم عزیز خواهش می کنم که حداقل جلوی این افراد رو با رای خودشان بگیرند و در انتخابات شرکت کنند و نگذارند که این افرادی که واقعا لایق مقام و منصب  نیستند خدایی نکرده جای ناحق بشینند .

 و تشخیص دادن این هم کار زیاد سختی نیست فقط کافیه لیستش رو که من در تو وب سایتم گذاشتم و میتونید مراجعه بکنید به این لینک و نگاه بکنید رزومه شون مشخصه من در  اینستاگرام و رسانه‌ها بالاخره رزومه دوستان رو هم بیشتر شون رو گذاشتم و میتوانید مطالعه بفرمایید و کاندیدای اصلح تون رو انتخاب فرمایید که خدایی نکرده اینگونه افراد جلوشون از همین اول گرفته بشه و نتوانند راه پیدا کنند از این مقوله انتخابات برای همین  افراد گذاشته میشه که اگر احیاناً تونستند اون فیلترهایی که مراجع ذی‌صلاح برای صلاحیت این افراد گذاشتن رو رد بکنن مردم با اینا برخورد بکنن و خود مردم جلوی اینها را بگیرند و به نظر بنده نباید گذاشت که این افراد به جلوتر از این راه پیدا کنند و گستاخ تر بشن البته قانون همیشه بالاتر از همه چیز و خود قانون با این افراد برخورد خواهد کرد مثل همیشه.

 همان طور که با شورای شهر قبلی برخورد کرد و همشون راهی زندان شدند 

به نظر بنده این همه راه ها بالاخره باید به مذاکره بین انجام و هیچ راهی جز این نیست که ما آخرش با دیپلماسی و مذاکره تعاملات مون رو انجام بدیم با قتل و دعوا و زور بازو و اینکه ما از یک جای دیگری با اتوبوس آدم بیاریم به یک جای دیگری و رای جمع کنیم و بالا تکنیک های خاصی که انجام می دهند و این گونه کارها به نظر بنده این بار کج به منزل نخواهد رسید.

 و بهترین کار  همیشه   راه راست بوده و هست.

 کاندیدای محترم واقعا اگر به فکر شهر او محله خود هستند خیلی بهتره این است که برای رزومه هم که شده حداقل ۴ سال به صورت افتخاری در شورا به مردم خدمت کنند و در پایان ۴ سال نتایج زحمات خود را اعلام بفرمایند همچنین برای ۴ سال آینده خود هم برنامه مکتوب ارائه بفرمایند که مردم بهشون رای بدن که چی بشه و قراره اینا برن برای مردم دقیقا چه کاری انجام بدن ؟؟؟؟

 اینگونه شاید خیلی بهتر بشود حرفهای یک کاندیدا را باور کرد که برای خدمت آمده.

لطفا به این نوشته از ۵ امتیاز دهید
[جمع امتیاز: ۰ میانگین: ۰]
مطالعه این مقاله
پرند تبدیل به بخش می شود ؟
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما