املاک پرند|خرید آپارتمان در پرند|قیمت آپارتمان در پرند
املاک پرند|خرید آپارتمان در پرند|قیمت آپارتمان در پرند

فروش آپارتمان در پرند شاید کار راحتی نباشه ! درسته که تو پرند بیش از سوپرمارکت املاک وجود داره ! ولی از اونجایی که به هر مشاور املاکی نمیشه اعتماد کرد و ملک خودمون رو به اون بسپاریم تا بفروشه ؛ تصمیم گرفتم نکاتی برای فروش آپارتمان در پرند رو در این مقاله عرض کنم.

قبل از تصمیم به فروش ملک باید توجه داشته باشید که چه مدت زمانی برای فروش ملک در نظر گرفتید؟! معمولا فروش ملک در چند روز اتفاق نمی افته مگر اینکه با قیمتی پایین از قیمت اصلی بخواهید بفروشید که غیر از موارد خیلی سریع و فوری زیاد منطقی نیست.

پیشنهاد من اینکه قبل از اینکه خودتون قیمت برای فروش آپارتمان بگذارید با چند مشاور املاک حرفه ای مذاکره کنید و ببینید قیمت معاملاتی ملک های مشابه ملکتون توی چه حدودی هست!

همانطور که میدانید چند نوع قیمت وجود داره برای معامله ! قیمت محاسباتی : این قیمت توسط سازنده محاسبه میشه به این صورت که با احتساب تمامی موارد دخیل در قیمت تمام شده ملک هزینه تمام شده برای سازنده چقدر تمام شده ؟

قیمت معاملاتی  : قیمتی که در چند روز اخیر که حداکثر تا سه ماه اخیر میباشد چقدر بوده !

قیمت آتی : قیمتی که تخمین زده میشود با توجه به عوامل مختلف از جمله آینده ملک که امکانات رفاهی و تفریحی و … غیره که در اون منطقه احداث خواهد شد و همچنین تورم و…. که در آینده نزدیک تاثیر روی قیمت ملک خواهد گذاشت!

معمولا در اکثر معاملات قیمت معاملاتی در نظر گرفته میشود ؛ البته شما به عنوان مالک میتونید حداکثر پنج تا ده درصد بیش از قیمت معاملاتی ملک های مشابه روی ملکتون قیمت گذاری بفرمایید که قابل مذاکره هست بین شما و خریدار .

اگر مشاور املاک خوبی رو انتخاب کنید میتونه تاثیر زیادی داشته باشه در تسریع فروش آپارتمانتون . مشاورین املاک  با توجه به امکانات تبلیغاتی که دارند و در نتیجه مشتری ها و متقاضیان زیادی که به اونها مراجعه میکنند میتونند کمکتون کنند تا سریع تر ملکتون رو نقد کنید .

البته شما میتونید تو دیوار و شیپور هم ملکتان رو آگهی کنید ولی از اونجایی که در زمینه املاک خیلی نمیشه به دیوار و شیپور اعتماد کرد چون نظارتی در اون وجود نداره و هر کسی میتونه با هر قیمتی اونجا آگهی بده و شما رو به اشتباه بیندازه! و با توجه به اینکه بیشتر افرادی که در شیپور و دیوار روی آگهی ها زنگ میزنند یا مشاور هستند و یا دلال پیشنهاد نمیکنم که بدون هماهنگی با یک مشاور املاک حرفه ای اقدام به این کار بفرمایید.

Call Now Buttonتماس با مسعود مرادی