مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
مسکن املاک پرند-بنگاه پرند-آپارتمان پرند- مسکن مهر پرند
انتخابات شورا شهر پرند

شورای شهر پرند

 

 انتخابات شورای شهر جدید پرند در سال ۱۴۰۰

و ثبت نام یک سری از دوستان عزیز برای تصدی پست نمایندگی شورای شهر جدید پرند باعث شد تا با شما یک سری مسائل رو در میان بگذارم

از دید یک شهروند و یک تاجر بهتره بگم میخواستم یک نگاهی داشته باشم به این مسئله و ببینم که میشه چه دیدگاهی  داشته باشیم چه و درخواست‌هایی باید داشته باشیم از این عزیزان و این وظیفه ی این عزیزان چه هست با توجه به اینکه شهر جدید پرند شوراهای اعضای شورای شهر در دوره قبل متاسفانه رزومه خوبی نداشتند و متاسفانه همشون دستگیر شدند در اواخر دوران کاری خودشان.

خوب اول از همه یک بررسی داشته باشیم ببینیم که خوب این دوستان وظیفه اصلیشان چی هستش و درآمدشان چی هستش و این همه تلاششون برای چی هست یعنی به چی میخواهند دست پیدا کنند که چنین نلاش میکنند و آخرش به اونجا میرسه !!
که این قدر اصرار دارند که این جایگاه رو از آن خودشان بکنند و ورود پیدا کنند به شورای شهر پرند

برسی که بکنیم می‌بینیم شورای شهر پرند حقوق ثابت ای نداره یعنی اینطور نیست که یک حقوق ماهیانه این عزیزان دریافت کنند برای زحماتی که می کشند و این حقوق ثابت و همیشگی باشه و روش بشه حساب کرد تنها درآمدی که نمایندگان  از شورای شهر دارند به صورت رسمی البته ! جلسه‌ای است که تشکیل میشه و این عزیزان در آن شرکت می کنند این روی پیدای قضیه است البته روی  پنهان هم داریم که همه مون خیلی خوب با آن آشنا هستیم !

احتمالا شامل امتیازهایی هست که این عزیزان خواه‌ناخواه از آن برخوردار می شوند وقتی که این پست رو به دست میاورند البته هدف ما وارد شدن به این مباحث حاشیه ای نیت و نیست همه عزیزان رو پاک میدانیم . ولی خب امتیازاتی هستش که حتماً  به زندان و نمیدونم پرونده‌های قضایی ممکنه بیانجامد!
این از بحث درآمد این اشخاص! من یک سوالی دارم این اشخاص با چه بودجه‌ای این هزینه های هنگفت را انجام می دهند کاغذ مثلاً کیلویی چنده چون بنده ۵ تا کتاب هم به اسم خودم چاپ کردم و میدونم هزینه‌های چاپ کلاً هزینه‌های چاپ چقدر میتونه سنگین باشه توی این تیراژ به این بزرگی و هزینه های پخش این تراکت هایی که میزنن هزینه‌های خودتون دیگه بهتر میتونید حساب کنید مثلا هزینه برپایی ستادهای آنچنانی با کرایه لوکیشن های مرکزی شهر ساخت کلیپ های تبلیغاتی با اهداف ویژه و پخش آن در کانال های محلی با پرداخت پول های سنگین چاپ و نصب بنر های تبلیغاتی اس ام اس مارکتینگ و….. که چه هزینه هایی هنگفتی میشه برای فقط تبلیغات که آیا اینها رای بیارند یا نیاورند و منجر به  به ورود یا اصلاً شاید به ورود منجر نشه

 گذشته از این که موضوع هیچچ کدوم از این دوستان متاسفانه هیچ برنامه‌ای ارائه نمی دهند و فقط و فقط عکس خودشون رو به صورت خیلی بزرگ داخل یک برگه کاغذ می چسبانند و کد انتخاباتی شان رو می نویسند و حالا نهایت آنکه شعاری می‌نویسند که مثلاً حالا خالی از عرضه نباشه و همین یعنی یک کاندید هیچ صحبتی نباید بکنه که برنامه هایش برای اینکه رفت و این شورا اصلا چی هست انتظاراتش از شهردار چی هست اصلا به اهدافش چی هست مشکلاتش هرچی هست نمیدونم بالاخره شهر جدید پرند نیاز به چه چیزهایی داره آیندش به چه صورت باید باشه همین الان مشکلاتش چی هست و راه حل هاش چی هست و آیا اصلا چنین شخصی که کاندید شده صلاحیت این پست رو داره آیا رزومه مرتبطی داره یا اینکه به عنوان اینکه آدم معروفی هست می خواد رای جمع کنه چون وقتی که من فقط اسم خودم را می‌نویسم یعنی من برندم بیاید به من رای بدید خواب رای بدیم که چی بشه که چی بشه تو نماینده بشی اگه تو نشی چی میشه ؟ چه کار بکنی این مهمه !حالا حسن نشد حسین مهم آدم نیست شما دوست عزیز من آدم خیلی مهم آدم خیلی خوب شما دوست کاندید من ؛منو عرض می کنم شما بهترین ساکن شهر پرند ولی برنامه شما چیست برای ۴ سال آینده ایرادات شهردار فعلی چی بوده شهردار قبلی چی بوده اصلا تو این مسائل شما تا به حال اظهارنظر داشتی؟ فعالیتی داشتی؟ فعالیت‌های سیاسی مشخص هست! فعالیت‌های عمرانی داشتی ؟!سر در میاری از مسائل بین سازمانی سلسله مراتب و متاسفانه وقتی که خوب نگاه می‌کنیم می‌بینیم که هیچ کدوم از این چیزی که بنده عرض کردم رو توی این کاندیداهای محترم ما نمی بینیم و همه میگن که بیاین به ما رای بدین  نمیگن برای چی رای بدین میگن که برای چی به ما رای بدید؟؟؟ خوشحال میشم که کاندیداهای محترم حداقل یکیشون بیاد برنامه خودش رو به صورت مکتوب برای ۴ سال آینده اهداف خودش رو مشکلات شهر رو همراه راهکار خودش بیاد بفرمایید و من شخصاً این تریبون رو از همین جا تو همین وب سایت قول میدم که در اختیارشون قرار بدم تو شبکه‌های اجتماعی ما می‌توانند استفاده کنند و مسائل مربوط به انتخابات را به صورت رایگان  پوشش می‌دهیم و می‌تواند بیان و فرمایشات شون رو اعلام کنم که ثبت بشه و مردم بدونن که باید چه کسی رو به عنوان نماینده خودشون انتخاب کنند.  از این که بگذریم بنده می خواستم نظرات خودم رو یه مقداریش رو عرض بکنم.

 من میخواستم یک نگاه بیشتر تجاری داشته باشم به این انتخابات شورا و راهکار عملی بدم که بشه واقعا اجراش کرد و یه مقداری تقلب برسونم به این کاندیداهای عزیز محترم که آقا حداقل بدونید باید چه کار کنید حالا

من کوچکتر از اونی هم که بخوام اینطور صحبت کنم ولی به من احساس می‌کنم بعضی هاشون اصلا نمی دونند که چه باید کرد و فقط به فکر اینن که باید رفت اونجا و……… 


ببیند برای هر شهر آباد  به نظرم ما به عنوان شهرداری نیاز به یک درآمد پایدار داریم درآمد ثابت حداقل و پایدار حالا اگر درآمد رو به افزایش نباشه حداقل ثابت باشه و پایدار هم باشه قطع نشه این یه ماه باشه یه ماه نباشه فایده نداره

برای این ما باید قبلش یه سرمایه‌گذاری داشته باشیم! که این سرمایه‌گذاری هم میتونه خصوصی باشه هم میتونه دولتی باشه

 تکلیف سرمایه گذاری خصوصی که مشخصه  خصوصی میتونه وارد ماجرا بشه و با قراردادهایی که با شهرداری می بنده می تونه مشارکت بکنه و پروژه‌هایی را باهم را ران یا هم بهتر بگیم که با هم دیگه اجرا کنند و در زمان سوددهی با هم توافق می‌کنند که حالا یک درصدی بین هم تقسیم بشه

 البته با تبلیغات مناسب سرمایه‌گذار خصوصی را پیدا کردن کار زیاد مشکلی نیست که من خودم به شخصه خیلی از این سرمایه‌گذار های خصوصی رو از نزدیک می شناسم و سرمایه‌گذار خارجی رو هم ارتباط دارم باهاشون و میتونم وارد شهر پرند بکنم با سرمایه های بالا به شرطی که شهرداری وارد قرارداد معتبر بشه با ما.

پتانسیل دوم سرمایه گذاری در شهر جدید پرند دولت هست که  با رایزنی‌هایی که با فرمانداری می‌توان انجام داد و فرمانداری با دولت انجام میده  بودجه رو بر اساس برآورد هایی که شده به صورت وام از دولت میگیره و سرمایه گذاری میکنه و طبق مدت مشخص به سود دهی میرسونه که معمولاً دولت واگذار می کنه به بانک‌ها معرفی میکنه به بانک‌ها و با بانک‌ها معمولاً وارد مشارکت میشن

 خوب برای عمران و آبادی این شهر ما کارهای زیرساختی زیادی نیاز داریم

 ببینید خیلیا تو این شهر میگن چرا مترو راه نمیوفته  ؟!

ما قبل از مترو نیازهای اساسی دیگه ای میخواییم تا بتونیم مترو را راه اندازی کنیم !

مطالعه این مقاله
معرفی پروژه کیسون پرند+فیلم بررسی

مثلا آمدیم و مترو راه افتاد !آن حجم از مسافر توسط چه وسیله نقله ای جابه جا خواهند شد ؟
از کدام جاده ؟

 من یه سوال بنیادی تر دارم چرا تو این شهر حدود ۳۰۰ هزار نفری ۱ خط اتوبوس وجود نداره تو شهری که بیشتر افرادش بشر ضعیف هستند و ماشین شخصی ندارند آیا مسئول اتوبوس گذاشتن توی این شهر شهرداری نیست؟

 سودی که باید شهرداری ببره الان داره نصیب اسنپ و میشه و نارضایتی مردم هم از شهرداری روز به روز بیشتر میشه !

تو این شهر شما جای تفریحی می‌شناسید ؟

 میدونین که توی این شهر تنها یک پیست کارتینگ وجود دارد و همین باعث شده که حتی از شهرکهای اطراف مثل  اسلامشهر فقط برای همون بازی به پرند بیان ؟

 چرا نباید دریاچه پرند افتتاح بشه؟

 چرا نباید نمایشگاه اکسپو پرند افتتاح بشه؟

 چرا نباید پرند یک بازارروز ثابت داشته باشد که این وانتی های پرند همه هستن و چهره شهر رو زشت کردن و شهر رو نا ایمن ساماندهی بشوند و اونجا بارشونو بفروشند و شهر از این وضعیت نابسامان در بیاد؟

 من خودم املاک دارم و می دونم علت اصلی گران شدن یک منطقه چیه!!

 عرضه و تقاضا!!

 چرا شرکت عمران از فاز سه تا فاز شیش بر خیابون رو تجاری نکرده  تا تموم بار تجاری پرند تو استقلال و بلوار جمهوری جمع نشه که باعث  که باعث ترافیک و افزایش قیمت بی رویه  فاز دو نشه و قیمت فازهای سه به بعدم مثل همین فازهای ۰ و ۱ و۲ افزایش پیدا کنه و کل شهر رشد پیدا کنه !ما باید از تمرکز دوری کنیم باید از این وضعیتی که درست کردیم خارج بشیم باید همه جای شهر مون آباد باشه نه فقط یک نقطه از اون نباید یک جارو حساس درست کنیم یک جارو باغ ویلایی های فاز ۱ فاز ۰ فاز ۲ چرا باید فرق کنند با فاز شش ما !
این مدیریت دوگانه شهر را نشون میده!!

ما که داریم میریم توی شورا باید باید اینارو بخواهیم ما باید بپرسیم و بخواهیم که چرا شهر ما رو کلانتری ندارد درست حسابی رفتین کلانتریها ببین چه خبره ما باید بریم تو شورای  شهرمون بگیم که آقا فضای بازی نداریم این شهر باید بریم توی این شورای شهرمون بگیم آقا این سگ های بی سرپناه این حیوانات دوست داشتنی که کاری به هیچ‌کس ندارند و خیلی هم مفید هستند برای محیط زیست و اکوسیستم ؛اینا امنیت زندگی ندارند امنیت غذایی ندارند بهداشت شون در خطراست خانم جعفری به تنهایی بدون هیچ پشتیبانی داره پناهگاه پرنده رو به تنهایی داره اداره میکنه با کمک‌های مردمی چرا نباید شهرداری بهشون کمک بکنه؟؟؟؟ بودجه شهرداری کجا خرج میشه ؟چرا تو پرند دوتا تابلو راهنما رانندگی ما نمی بینیم ؟توی کوچه ها چرا اسم کوچه ها معلوم نیست؟  کوچه های فازهای پرند را نگاه کنید!!

این چه وضع آسفالت که ما تو شهر داریم!!

حالا خودتون خیلی بهتر از من میدونید من خواهشم اینه که به کمک هم حالا ۴ تا من گفتم دیگه زیاد نمی خوام طولانیش کنم این  چهار مورد من گفتم حالا خیلی سریع خواستم فقط بگم که بحث رو شروع کرده باشم شما نظرتون رو کامنت کنید یا توی اینستاگرام لایو می ذاریم اونجا میتونید شرکت بکنید و نظراتتون رو بفرمایین با همدیگه مباحثه  می‌کنیم و به این نتیجه برسیم که آیا واقعاً باید با این شهرمون چه کار کنیم که یک شهر برند باشه و شهری باشه که واقعاً یک شهر مدرن و درخور جمعیت با فرهنگ و با شخصیت پرند باشه جوری که همه آرزوشون بشه روزی تو این شهر خوش آب و هوا و آروم زندگی کنن.

ایست شورا 1
ایست شورا ۱
لیست شورا 2
لیست شورا ۲
لیست شورا 3
لیست شورا ۳
لیست شورا 4
لیست شورا ۴
لیست شورا 5
لیست شورا ۵
لیست شورا 6
لیست شورا ۶

 

بدرود 

دکتر مسعود مرادی

مطالعه این مقاله
پرند تبدیل به بخش می شود ؟
لطفا به این نوشته از ۵ امتیاز دهید
[جمع امتیاز: ۰ میانگین: ۰]
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما